Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Дослідження та викладання історії Голокосту. Україна, Нідерланди, Бельгія. Збірник матеріалів міжнародного проекту "Історія Голокосту в Україні та Нижніх Землях" / Під ред. М. Оттена та Юлії Смілянської. - Київ-Арнхем: Дух і Літера, 2010. - 396 с

"Дослідження та викладання історії Голокосту" - підсумок співробітництва викладачів і студентів педагогічних вишів трьох країн у царині викладання історії Голокосту. Його зміст актуалізує проблеми осмислення та специфіку викладання теми у різних країнах Європи. Метою аналітичних статей, методичних розробок, рефлексій учасників проекту з приводу спільної праці на семінарах в Україні та Нідерландах є пошук шляхів формування спільного європейського простору у справі викладання Шоа. Збірник містить вступ, 36 статей у п'яти розділах та бібліографію. Видання адресується викладачам історії та суспільних дисциплін, студентам педагогічних вишів, усім, готовим до спільних пошуків відповідей на питання: як процес дослідження й викладання історії Голокосту може сприяти вихованню толерантності на основі загальнолюдських цінностей. 



 

Останні Новини

  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
  • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

    2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

    [Докладніше]
  • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

    Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

    [Докладніше]
  • Ковель: життя та загибель єврейської громади

    Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

    [Докладніше]
  • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

    Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top