AblackMenu
Сайт діє за підтримки Офісу
Ради Європи в Україні


Н О В И Н ИUntitled
RiSearch results


Схема пошуку:
"И" "ИЛИ"

 

eajctolerspace

novadobakby

DrobytskyYar

Tolerance and Non-Discrimionation

Тімоті Снайдер
презентуватиме в Україні російськомовне видання книги “Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним” (“Дуліби”, 2015)

22-27 червня 2015 року в Україні перебуватиме професор Єльського університету Тімоті Снайдер. Мета візиту – презентація російськомовного видання світового бестселера “Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним”. Книга побачила світ у перекладі Лукії Зурнаджи у видавництві “Дуліби” за підтримки Посольства США в Україні. Тімоті Снайдер відвідає Київ, Харків та Дніпропетровськ з серією презентацій, приурочених до річниці початку війни між Гітлером та Сталіним. Заходи відбудуться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України та Міністерства культури України.
Книга «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним» Тімоті Снайдера присвячена трагічним сторінкам в історії Східної Європи: український Голодомор, сталінські масові екзекуції, депортації та вбивства поляків, навмисне морення голодом радянських військовополонених, Голокост, розстріли німцями цивільного населення в ході антипартизанських операцій, післявоєнні етнічні чистки... Дві тоталітарні системи здійснювали однакові злочини в один і той же час, в одних і тих же місцях, сприяючи один одному і підбурюючи один одного. «Криваві землі» отримали 9 перших премій у різних номінаціях, були названі «книгою року» за результатами дванадцяти літературних списків. Книга миттєво стала світовим бестселером, пережила 29 видань на 26 мовах світу. Російською мовою публікується вперше.
Мета цього видавничого та просвітницького проекту – поширення серед російськомовного населення України та поза її межами науково-історичної інформації про два злочинні режими. Книга розповсюджуватиметься безкоштовно. Електронний варіант книги буде доступний для завантаження на всі електронні носії та гаджети.

Програма перебування Тімоті Снайдера в Україні:

  Київ, 22 червня:
 • презентація книги та сайту в Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) під патронатом міністра освіти та науки України (головний партнер в організації заходу – Науково-дослідний інститут українознавства) 17.00-19.00.

  Київ, 23 червня:
 • прес-конференція в Інформаційній агенції Укрінформ 10.00-11.00;

 • презентація в Національному музеї історії Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 рр. (вул. Лаврська, 24.) 11.30-13.00;

 • презентація в Американському домі (вул. Пимоненка, 6.) 15.00-16.30.

  Дніпропетровськ, 24 червня:
 • Презентація в Українському інституті вивчення Голокосту «Ткума» (Центр “Менора”: вул. Шолом-Алейхема, 4) за участі Музею “Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні” 12.00-15.00.

  Харків, 25 червня:
 • Презентація у Харківській державній науковій бібліотеці імені В.Г.Короленка (пров. Короленка, 18) 17.30-19.00.

  Харків, 26 червня:
 • Презентація в Харківському національному університеті імені В. Каразіна (пл. Свободи, 4) (головні партнери в організації заходу – історичний факультет ХНУ імені В.Каразіна, Східний інститут українознавства імені Ковальських, сайт www.historians.in.ua , Харківський музей Голокосту) 15.00-17.30.

За довідками звертатися: 063 225 98 27, kovsiyuk@gmail.com Оксана Овсіюк
Up
META - украинская поисковая система Rambler's Top100
статистика