Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

Український центр вивчення історії Голокосту запускає новий освітній проєкт для українських школярів "(Не) Дитячі історії"!

(Не) Дитячі історії" це проєкт та пересувна виставка, у яких розповідаються історії одинадцяти дітей та молодих людей (євреїв, ромів та українців), які проживали переважно на окупованих теренах України під час Другої світової війни та Голокосту. Герої виставки розказують нам про різний досвід: переслідування, дискримінацію, втечу, порятунок, загибель, участь у спротиві. Ми дізнаємося про їхні життя, стосунки між собою, з оточенням, представниками влади. Невід'ємною складовою виставки є історії сучасних молодих людей з різних країн Європи, включно з Україною. Відвідувачі виставки та гіди можуть стати співавторами проєкту, поділившись власними історіями.

Детальніше із проєктом, інтерактивною виставкою та всіма матеріалами можна ознайомитись на його сайті [https://www.nochildrenstories.com/], а також перейти на нього із сайту УЦВІГ (розділ меню (Не) Дитячі історії).

Проект "(Не) дитячі історії" підтримується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини в рамках програми посиленої співпраці Східного партнерства 2019/20 з громадянським суспільством і є співпрацею з транснаціональним проектом "Erinnerung lernen / Вчимося пам’ятати" єврейської громади Дюссельдорфа.
Партнером проєкту та виставки є освітня платформа Stories that Move, на якій зібрані та оформлені у короткі відеокліпи історії молодих людей з країн Європи, включно з Україною, в рамках проекту Будинку Анни Франк.

Докладніше на сайті проєкту [https://www.nochildrenstories.com/]

Останні Новини

Дивитися всі
Top