Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Семінар-презентація інтерактивної платформи з протидії дискримінації Stories that Move

21 та 22 серпня у м. Суми відбувся дводенний семінар-презентація інтерактивної платформи з протидії дискримінації Stories that Move.

До участі в семінарі долучились вчителі історії, мов, інформаційних технологій, шкільні психологи. Спільно із тренерами протягом двох днів вони знайомились із платформою та її можливостями, із методиками змішаного навчання, навчання видимого мислення, створення безпечного простору.

Окремі сесії були присвячені безпосередній роботі із навчальними модулями. Також учасники прослухали лекції про прояви дискримінації в різні епохи та країни, і про використання пропаганди та її вплив на історичних та сучасних прикладах. Вчителі одразу ж ділились враженнями від знайомства із платформою, можливість підняти в шкільному середовищі питання дискримінації, ідентичності, протидії явищам ксенофобії. Окрім того, учасники обговорювали можливість використання платформи на уроках історії, мов, громадянської освіти, правознавства, інформаційних технологій тощо.

Проект реалізується в Україні ГО «Простір толерантності» за сприяння Дому Анни Франк (Амстердам, Нідерланди), партнерства з Українським центром вивчення історії Голокосту та фінансової підтримки Фонду «Пам'ять, відповідальність і майбутнє» (THE FOUNDATION REMEMBRANCE, RESPONSIBILITY AND FUTURE http://www.stiftung-evz.de/eng/the-foundation.html).

Партнером проведення семінару-презентації в Сумах став Сумський обласний інституту післядипломної педагогічної освіти.

Фото: Dana Verstak

[Фотогалерея]

Останні Новини

  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
  • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

    2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

    [Докладніше]
  • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

    Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

    [Докладніше]
  • Ковель: життя та загибель єврейської громади

    Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

    [Докладніше]
  • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

    Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

    [Докладніше]
Дивитися всі
Top