Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель

insidethegatesВчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.

Ми раді повідомити про новий етап у вже майже п’ятирічній співпраці між УЦВІГ та Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель. Цього року вийшла друком українська версія методичних рекомендацій «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього» авторства Оани Нестіан-Санду.  

Тепер більше сотні українських випускників нашого спільного семінару-школи, а також усі інші зацікавлені освітяни, зможуть ознайомитися з ключовими методичними принципами роботи Інституту, отримають збірник готових занять для різновікової аудиторії. Міждисциплінарний підхід, запропонований у цьому посібнику, поєднує підходи та методи навчання про історію Голокосту, права людини та міжкультурної освіти з метою допомогти учням дізнатися про минуле, зрозуміти, як минуле пов’язане зі сьогоденням, і сприяти розвитку демократичних і багатокультурних суспільств, у яких кожна людина може жити з гідністю.

Ознайомитися з українським виданням можна за посиланням нижче.

[Завантажити]

Останні Новини

 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
 • «Музеї: Переосмислення». Початок проєкту

  17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.

  [Докладніше]
 • Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель

  Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі
Top