Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

XIV щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти» До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

insidethegatesЗапрошуємо вчителів та учнів, випускників проєктів УЦВІГу, приєднатися до відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту 27 січня 2021 року. XIV щорічний круглий стіл «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: наукові та освітні аспекти» відбудеться 27 січня 2021 року у форматі онлайн-марафону.

Наші традиційні сесії, а також представлення видань та проєктів, можна буде дивитися онлайн. Головне, однак, що ми запрошуємо вчителів та учнів, випускників проєктів УЦВІГу, доєднатися до проведення круглого столу не лише як слухачів, але й як співдоповідачів у наших сесіях.
Вже багато років Ви вшановуєте цей та інші пам’ятні дні, займаєтеся разом зі своїми учнями дослідницькою, просвітницькою та меморіальною шаною жертвам Голокосту та Праведникам народів світу. Цього разу формат круглого столу дає можливість здійснити те, про що ми давно мріяли – дати усім Вам слово. Символічна тема цьогорічного відзначення – біографії та долі. Ми запрошуємо Вас записати і надіслати до 15.01.2021 коротке відео, розповідаючи про себе та про одну або кілька осіб, чиї історії або долі у час Голокосту або після нього Вас вразили. Це можуть бути ті, кому вдалося вижити, або не вдалося. Це можуть бути рятівники. Це можуть бути особи, завдяки яким зберіглася пам’ять про Голокост у Вашому населеному пункті. Важливо згадати конкретне ім’я або імена; особливо – пов’язані з Вашим домом. Відео можна записати від однієї особи або цілого класу чи школи. Кількість людей у відео не обмежена. Усі Ваші послання ми покажемо в прямому ефірі під час онлайн-марафону 27 січня 2021 року.

Технічні вимоги: максимальна тривалість відео – 3 хвилини. Формат файлу - 1920*1080, 25 кадрів, він же 1080р (це можна перевірити на Вашому телефоні чи відеокамері у налаштуваннях камери). Для запису обирайте місце без сторонніх шумів та ехо. Якщо Ви плануєте записати таке послання – маякніть нам у месенджері. Кінцева дата надсилання відео – 15.01.2021. Лист потрібно надіслати за адресою uhcenter@holocaust.kiev.ua  із позначкою «27 січня» у темі повідомлення. Долучайтеся, будь ласка, до пам’ятного дня та нашого Круглого столу!

Останні Новини

  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
  • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

    2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

    [Докладніше]
  • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

    Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

    [Докладніше]
  • Ковель: життя та загибель єврейської громади

    Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

    [Докладніше]
  • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

    Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top