Головна сторінка

Головна Увічнення пам'яті Геноцид ромів

Группа Украинских экскурсоводов в музее "дом Анны Франк" в Амстердаме!

Уже пять лет в Украине, начиная с 2002 года, проходит международный образовательный проект "Воспитание толерантности на примере истории Холокоста", который проводится по инициативе Музея "Дом Анны Франк". Составной частью этого проекта является передвижная выставка "Анна Франк - урок истории", которая уже пять лет путешествует по городам Украины, а экскурсоводами на этой выставке являются учащиеся старших классов средних школ Украины. За годы проведения выставки на Украине гидами на ней поработали более 400 школьников. И вот 12 из них в начале июля 2007 года вместе с Юлией Смилянской, директором Института иудаики и тренером детей-экскурсоводов, отправились на семинар в Амстердам, в Музей "Дом Анны Франк". Для ребят этот семинар стал своеобразным подарком за их прекрасную работу гидами на выставке. Руководителями семинара были Юлия Смилянская и Норберт Хинтерляйтнер, сотрудник международного образовательного отдела Музея, который является координатором проекта в Украине и многолетним деловым партнером и другом Украинского центра изучения истории Холокоста.

Останні Новини

 • ХІХ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського

  17-19 травня 2019 року в Києві відбувся ХІХ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського!

  Цього року на участь в конкурсі було подано 56 дослідницьких та творчих робіт, з них 34 роботи рецензентами були рекомендовані до участі у фінальній частині. 

  Протягом трьох днів конкурсантки та конкурсанти, їхні наукові керівники, члени журі та організатори слухали виступи учасників, брали участь у різноманітних заняттях, дивились художні та документальні фільми, присвячені трагічним та складним подіям ХХ століття.
  Вітаємо всіх переможців та їхніх наукових керівників!

  [Докладніше]
 • Науковий семінар «Голокост і масове насильство на теренах України в першій половині ХХ століття»

  У Львові 9-11 травня 2019 року відбувся  науково-методичний семінар «Голокост і масове насильство на теренах України в першій половині ХХ століття» для викладачів історії Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської та Волинської областей. Семінар організували Український центр вивчення історії Голокосту разом з Меморіалом Шоа (Париж) та у співпраці з Меморіальним музеєм тоталітарних режимів «Територія терору».

  [Докладніше]
 • Семінар в рамках проекту "Захистимо пам'ять"

  4 – 7 квітня 2019 року в Києві, в рамках проекту "Захистимо пам'ять" відбувся навчально-методичний семінар для вчителів. В семінарі взяли участь вчителі з Вінницької, Волинської, Львівської та Житомирської областей. 
  На семінарі говорили про стереотипи та упередження в історії та сучасності, зокрема на прикладах антисемітських та ромофобських стереотипів, вчились перевіряти інформацію та розпізнавати фейки у медіа і соцмережах, обговорювали можливості проведення публічних заходів у громаді в рамках проекту.

  [Докладніше]
 • Бюлетень "Уроки Голокосту", № 1 (57), 2019 р.

  Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (57), січень-березень, 2019 р. 

  [Докладніше]
 • Новий інтерактивний ресурс для освітян

  Ми раді представити новий інтерактивний ресурс – Путівник для вчителя про пам’ять Бабиного Яру та багатогранну історію цього трагічного місця.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top