Головна сторінка

Головна Увічнення пам'яті Геноцид ромів Бабин Яр

Програма «Толерантність – уроки Голокосту» Семінар в Мінську

27–30 жовтня в Мінську в рамках програми Євразійського єврейського конгресу (ЄАЄК) «Толерантність – уроки Голокосту» відбувся семінар з викладання історії Голокосту в системі шкільної та неформальної освіти. В семінарі взяли участь 29 вчителів шкіл, музейних працівників, організаторів виховної роботи, викладачів коледжів зі всіх областей Білорусі. Партнером Конгресу в організації та проведенні цього семінару став Український центр вивчення історії Голокосту. Постійним рефреном семінару звучала ідея про необхідність боротьби з проявами ксенофобії, антисемітизму, расизму та іншими формами нетерпимості через виховання толерантності серед дітей та підлітків. Як приклад того, чим може стати «невинний» стереотип чи упередження і розглядалась історія Голокосту та трагедія інших жертв Другої світової, націонал-соціалізму та сталінізму.

[Фотогалерея]

Останні Новини

 • Виставка «Зневажений геноцид» відкрилась у Луцьку

  Виставка «Зневажений геноцид» з 13 по 27 вересня експонується в приміщенні Волинського краєзнавчого музею. Виставка покликана донести до якомога ширшої української та європейської аудиторії історію геноциду ромів України за часів нацизму. У полі зору також дискримінація ромського населення та боротьба з нею сьогодні – як в Україні, так і в Німеччині.

  [Докладніше]
 • Презентація міжнародного проекту «Захистимо пам'ять»

  12 вересня 2019 р. в Українському кризовому медіа-центрі відбулася презентація діяльності проекту "Захистимо пам’ять" (спільний проект Українського центру вивчення історії Голокосту з Фондом "Меморіал убитим євреям Європи" в Берліні та іншими партнерами) в Україні та анонс відкриття нових Меморіалів на місцях масових убивств українських євреїв на теренах Житомирської і Вінницької областей, що відбудуться 16-19 вересня 2019 року

  [Докладніше]
 • Освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення» Другий етап. Семінар в Берліні

  8-12 вересня 2019 року у Берліні відбувся другий етап щорічного освітнього курсу УЦВІГ для молодих науковців, викладачів та дослідників культури пам'яті. Після дводенного семінару у Києві у червні під час вересневої подорожі у Берлін учасники курсу мали змогу ознайомитися із меморіальними та освітніми практиками, пов'язаними із історією нацизму та вшануванням пам'яті жертв Голокосту у Німеччині.

  [Докладніше]
 • Семінар-презентація інтерактивної платформи з протидії дискримінації Stories that Move

  21 та 22 серпня у м. Суми відбувся дводенний семінар-презентація інтерактивної платформи з протидії дискримінації Stories that Move.

  До участі в семінарі долучились вчителі історії, мов, інформаційних технологій, шкільні психологи. Спільно із тренерами протягом двох днів вони знайомились із платформою та її можливостями, із методиками змішаного навчання, навчання видимого мислення, створення безпечного простору.

  [Докладніше]
 • «EDU-NET: EAST. Нові лідери через неформальну освіту»

  Дев'ятеро українських та польських історикинь та істориків, дослідниць і дослідників політики пам'яті України та Польщі працювали з 11 по 13 серпня в Києві на спільному польсько-українському семінарі.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top