Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Термін подання робіт на Конкурс подовжено до 31 травня 2022 року

insidethegatesШановні колеги і коліжанки!!! 10 квітня 2022 сплив термін подачі робіт на Всеукраїнський конкурс "Історія і уроки Голокосту" ім. І.Б.Медвинського. Ми щиро вдячні всім учням і керівникам, які вчасно надіслали свої роботи! Ви - наші герої, адже, попри воєнний стан, довели, що цінності, культура і освіченість - це ті риси, які роблять українців Нацією з великої літери!

Проте ми отримуємо листи від колег з проханням подовжити термін подання робіт. Зважаючи на те, що провести вчасно фінальну частину Конкурсу поки не вбачається можливим (на превеликий жаль, наша улюблена Пуща Водиця наразі замінована російськими злочинцями), ми вирішили продовжити термін подання робіт до 31 травня 2022.

Чекаємо з нетерпінням на ваші роботи!!!

П.С. Роботи надсилайте ЛИШЕ в електронному вигляді!!! Роздруковані роботи ви зможете надати пізніше, під час проведення фінальної частини!

Найшвидшої нам ПЕРЕМОГИ!!!

З повагою, команда УЦВІГ.

Останні Новини

 • Відеоконференція для студентів і викладачів країн Азійсько-Тихоокеанського регіону

  12 травня 2022 року керівник УЦВІГ д-р Анатолій Подольський виступив з лекцією, присвяченою українському спротиву під час війни в Україні та російській агресії, що вже триває більше трьох місяців. Це була онлайн-конференція, що проходила у французькому культурному центрі в Токіо. Учасниками такого важливого заходу були близько 200 студентів та учнів старших класів, а також їхні викладачі. Колеги та їхні студенти представляли сім країн Тихоокеанського регіону: Японію, Австралію, Камбоджу, Китай, Південну Корею, Індонезію та В’єтнам.

  [Докладніше]
 • День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

  14 травня 2022 Україна вдруге відзначила День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни. Нині 2673 українці удостоєні Державою Ізраїль цього високого звання. Водночас тисячі рятівників досі залишаються невизнаними й невідомими.

  [Докладніше]
 • Термін подання робіт на учнівський Конкурс 31 травня 2022 року

  Шановні колеги і колежанки! Хочемо нагадати вам, що до завершення подання робіт залишається менше двох тижнів. Чекаємо на ваші роботи і сподіваємося на зустріч в найближчому майбутньому, в якому б форматі вона не відбувалася!

  Сил і наснаги всім! Найшвидшої перемоги! Слава Україні!

  [Докладніше]
 • Війна росії проти України і пам'ять про Другу світову війну

  8-9 травня Україна відзначатиме День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом та завершення Другої світової війні в Європі. Цього року про катастрофу Другої світової війни ми будемо згадувати в умовах повномасштабної військової агресії рф проти України.

  [Докладніше]
 • „Україна у війні. Історичні паралелі з минулим. Шлях до перемоги над ворогом”.

  22 квітня 2022 року відбулася відкрита онлайн лекція історика, керівника УЦВІГ Анатолія Подольського «Україна у війні. Історичні паралелі з минулим. Шлях до перемоги над ворогом».  Послухати лектора зібралось понад 150 викладачів, аспірантів, студентів Національного університету біоресурсів і природокористування (НУБІП) України, які зараз знаходяться в різних куточках України.

  [Докладніше]
Дивитися всі
Top