Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Освітній фронт УЦВІГ

insidethegatesМи вирішили поділитися з Вами постами-подяками наших друзів, колег з різних куточків України. Дякуємо Вам дорогі колеги за те, що тримали і тримаєте освітній фронт! Дякуємо, що виховуєте гідних Людей! Разом до перемоги!

Лариса Кравцова (Краматорськ)

Дуже вдячна за пiдтримку та увагу до мене особисто, бо знаходжусь зараз на Донеччинi (м. Краматорськ), організаціям, які це фактично зробили: Меморіальний та освітній комплекс "Будинок Ванзейської конференції", німецький благодійний фонд: Aid Network for Survivors of Nazi Persecution in Ukraine, a також УЦВІГ. Перемоги над ворогом нам скорішої, миру, добра, ангела охоронця.

Учням ми розповiдати про Голокост на теренах Польщi, З. Украiни, в Бабиному Ярi пiд час Другоi свiтовоi вiйни, а тепер це жахiття спостерiгаэмо зараз. Молiмся за наших визволителiв, Дуже вдячнi усiм, хто нас розумiэ та пiдтримуэ.

Владислав Рубленко (Маріуполь)

Шановні друзі!!! Від щирого серця хочу висловити слова подяки за моральну та фінансову підтримку моїх прекрасних друзів, колег і просто гарних людей, які працюють в ГО "Простір толерантності", Український центр вивчення історії Голокосту, Меморіальний та освітній комплекс "Будинок Ванзейської конференції", німецький благодійний фонд: "Aid Network for Survivors of Nazi Persecution in Ukraine". Щиро вдячний за те, що у не легкий для України та Європи час, представники вищезазначених організацій не тільки переживали за мене і за те, як я перебуваю в Маріуполі, чи живий я знаходжуся, але і доклали зусиль для того, щоб знайти кошти для того, щоб допомогти мені жити далі.

Олена Терещенко (Мерефа, Харківська область)

Щиро дякую за підтримку, за теплі слова Вас і Вашої команди УЦВІГ в найскладніші емоційні хвилини. Важко знайти слова,які відобразили б цей спектр почуттів. Маю надію, що ми всі зустрінемося після Перемоги

Лариса Махаріна (Харків)

Щиро дякую за підтримку. Це, навіть, важко оцінити. Пишу і плачу. Пане Анатолію та вся команда УЦВІГ- ви справжні! Переможемо!

Олена Савицька (Вознесенськ, Миколаївська область)

Щиро вдячна, за підтримку УЦВІГу, та всім іншим партнерам! Миру і благополуччя всім!!!!!

Все буде Україна!

Ліля Решетняк (Херсонська область)

Величезна подяка центру та партнерам у підтримці освітян під час війни. Ми переможемо разом!

Катерина Данилова (м. Миколаїв)

Щиро вдячна УЦВІГу, партнерам за моральну та фінансову підтримку. Все буде Україна!

Ельвіна Підгаєцька (Миколаївська область)

Велика подяка УЦВІГу і ВААДу. Дуже важливо в цей час відчувати підтримку від дорогих колег. Ми тримаємося. Україна обов‘язково переможе завдяки нашій єдності і мужності ЗСУ. Нехай Господь Милосердний береже нас усіх

Галина Корнієнко (Черкаси)

Зараз у кожного свій фронт, своя боротьба. І коли ти бачиш Людей, що у цій боротьбі, ще постійно турбуються і думають про інших - це надихає. Я безмежно дякую Українському центру вивчення історії Голокосту за підтримку, за допомогу, за віру у добро, за віру у перемогу. Я завжди буду пам'ятати це добро. Дякую Тетяні Маникіної та сім'ї Гріглевські, за Ваші великі серця! Тепер я точно знаю, що де б я не була, я не залишусь віч-на-віч зі своїми проблемами, у мене є потужна підтримка, мені є куди звернутися, де мене почують на відстані, навіть, якщо я буду мовчати. Така оборона добра не може програти. Така єдність добра переможе будь-яке зло. Миру нам!

Останні Новини

  • «Вивчення історії трагедії Голокосту в ПАУ: актуальність, можливості та виклики»

    2 травня 2024 року у Пенітенціарній академії України у Чернігові відбувся круглий стіл «Вивчення історії трагедії Голокосту в ПАУ: актуальність, можливості та виклики», до якого доєднались науковці та здобувачі вищої освіти ПАУ, директор Українського центру вивчення історії Голокосту, кандидат історичних наук Анатолій Подольський; голова єврейської громади Чернігова Олександр Чеван; представниця єврейського музею у Кракові Вікторія Мудрицька .

    [Докладніше]
  • «Сучасна російсько-українська війна як конфлікт цінностей та ідеологій».

    2 травня 2024 р. в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса відбулася VI панельна дискусія „Сучасна російсько-українська війна як конфлікт цінностей та ідеологій”. Організаторами заходу були Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, Національна академія Служби безпеки України, Інститут історії України НАН України, Інститут філософії імені Г. С. Сковороди НАН України.

    [Докладніше]
  • Рава-Руська: життя та загибель єврейської громади

    Рава-Руська: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 94 с.

    [Докладніше]
  • Відкрита лекція у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди

    25 квітня 2024 року відбудеться відкрита лекція (онлайн) Анатолія Подольського у навчально-методичному центрі факультету історії і права ХНПУ ім. Г.С. Сковороди на тему «Загрози тоталітаризму сьогодні. Теоретичні та методологічні аспекти»

    [Докладніше]
  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top