Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Термін подання робіт на Конкурс подовжено до 31 травня 2022 року

insidethegatesШановні колеги і коліжанки!!! 10 квітня 2022 сплив термін подачі робіт на Всеукраїнський конкурс "Історія і уроки Голокосту" ім. І.Б.Медвинського. Ми щиро вдячні всім учням і керівникам, які вчасно надіслали свої роботи! Ви - наші герої, адже, попри воєнний стан, довели, що цінності, культура і освіченість - це ті риси, які роблять українців Нацією з великої літери!

Проте ми отримуємо листи від колег з проханням подовжити термін подання робіт. Зважаючи на те, що провести вчасно фінальну частину Конкурсу поки не вбачається можливим (на превеликий жаль, наша улюблена Пуща Водиця наразі замінована російськими злочинцями), ми вирішили продовжити термін подання робіт до 31 травня 2022.

Чекаємо з нетерпінням на ваші роботи!!!

П.С. Роботи надсилайте ЛИШЕ в електронному вигляді!!! Роздруковані роботи ви зможете надати пізніше, під час проведення фінальної частини!

Найшвидшої нам ПЕРЕМОГИ!!!

З повагою, команда УЦВІГ.

Останні Новини

  • «Вивчення історії трагедії Голокосту в ПАУ: актуальність, можливості та виклики»

    2 травня 2024 року у Пенітенціарній академії України у Чернігові відбувся круглий стіл «Вивчення історії трагедії Голокосту в ПАУ: актуальність, можливості та виклики», до якого доєднались науковці та здобувачі вищої освіти ПАУ, директор Українського центру вивчення історії Голокосту, кандидат історичних наук Анатолій Подольський; голова єврейської громади Чернігова Олександр Чеван; представниця єврейського музею у Кракові Вікторія Мудрицька .

    [Докладніше]
  • «Сучасна російсько-українська війна як конфлікт цінностей та ідеологій».

    2 травня 2024 р. в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса відбулася VI панельна дискусія „Сучасна російсько-українська війна як конфлікт цінностей та ідеологій”. Організаторами заходу були Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, Національна академія Служби безпеки України, Інститут історії України НАН України, Інститут філософії імені Г. С. Сковороди НАН України.

    [Докладніше]
  • Рава-Руська: життя та загибель єврейської громади

    Рава-Руська: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 94 с.

    [Докладніше]
  • Відкрита лекція у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди

    25 квітня 2024 року відбудеться відкрита лекція (онлайн) Анатолія Подольського у навчально-методичному центрі факультету історії і права ХНПУ ім. Г.С. Сковороди на тему «Загрози тоталітаризму сьогодні. Теоретичні та методологічні аспекти»

    [Докладніше]
  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top