Освітній курс для молодих науковців «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення».
Практична частина семінару відбувалась через відвідування місць пам'яті Бабиного Яру та Національного історико-меморіального заповідника "Биковнянські могили".
Лекторами та тренерами семінару стали Анатолій Подольський, Віталій Бобров, Віталій Нахманович та Світлана Осіпчук.
Зараз розпочалась дистанційна частина Освітнього курсу, а восени третя частина проходитиме в Німеччині. По завершенню семінару всі учасники отримали видання Українського центру вивчення історії Голокосту та тематичну літературу.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Виставка «Зневажений геноцид» відкрилась у Черкасах
У приміщенні Черкаського обласного краєзнавчого музею 8 листопада було проведено семінар для викладачів та відкриття виставки «Зневажений геноцид. Доля ромів у зоні німецької окупації України». Виставка працюватиме 8 по 22 листопада.
[Докладніше] -
Бюлетень "Уроки Голокосту", № 3 (59), 2019 р.
Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 3 (59), липень-вересень, 2019 р.
[Докладніше] -
Міжнародний проект «Захистимо пам'ять» Церемонії відкриття меморіалів (осінь, 2019 р.)
16 - 19 вересня 2019 року відбулись церемонії відкриття дев'яти місць пам'яті та інформації убитим євреям та виставки просто неба у Житомирській та Вінницькій областях.
[Докладніше] -
Наукові видання проекту «Захистимо пам'ять»
У рамках проекту «Захистимо пам'ять» Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки берлінського Фонду «Меморіал убитим євреям Європи» упродовж літа-осені 2019 року видав історичні брошури про місця проекту на теренах Житомирської і Вінницької областей, де були встановлені меморіали жертвам Голокосту і геноциду ромів.
[Докладніше] -
Виставка «Зневажений геноцид» відкрилась у Луцьку
Виставка «Зневажений геноцид» з 13 по 27 вересня експонується в приміщенні Волинського краєзнавчого музею. Виставка покликана донести до якомога ширшої української та європейської аудиторії історію геноциду ромів України за часів нацизму. У полі зору також дискримінація ромського населення та боротьба з нею сьогодні – як в Україні, так і в Німеччині.
[Докладніше]