Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

Yad Vashem Studies. – 2013. – Vol. 41. – № 3.

insidethegatesЗавдяки угоді, що її було укладено між бібліотечним відділом Меморіалу «Яд Вашем» та Українським центром вивчення історії Голокосту, бібліотека Центру поповнюється новими академічними виданнями «Яд Вашем». Вийшли друком нові числа наукового часопису «Яд Вашем стадіз» (Наукові записки «Яд Вашем»). Пропонуємо читачеві перелік статей з нового випуску.

Єхуда Бауер. Iзраель – In Memoriam.
Отто Дов Кулка. Ізраель Гутман — In Memoriam.
Хаві Дрейфус. «Вони настільки живі серед мене». Ізраель Гутман (1923–2013): переживший Голокост, боєць в гетто і єврейський історик.
Йорам Хаймі і Войцех Мазурек. Виявлення залишків нацистського табору смерті. Археологічні дослідження в Собіборі.
Авіну Ронен. Ланцюг, що зник. Табенкін і Яарі останні в’язні гетто.
Девін Пендас, Лаура Джоккуш, Габріель Фіндер. Судові процеси щодо Аушвіцу: єврейський вимір.
Шмуель Ледерман. Історія нерозуміння. «Банальність зла» та історіографія Голокосту.
Нога Волф. Антисемітизм і Просвітництво? Традиційне бачення викликане Uriel Tal.

Останні Новини

 • (Не)Дитячі історії: проєкт триває

  26 березня відбулося одразу дві важливі події проєкту «(Не)Дитячі історії».
  Учениці Чернівецької ЗОШ I-III ст.№5 разом зі своїми вчительками історії розпочали проведення занять та онлайн екскурсій мультимедійною виставкою «(Не)Дитячі історії». Хоч наразі карантин завадив прийняти виставку вживу, ми щиро сподіваємося, що за деякий час чернівецькі учні й учениці все ж зможуть відвідувати її та бачитися в офлайні. А поки що щиро бажаємо успіху гідам та їхнім вчителькам в апробації дистанційної та змішаної роботи з матеріалами виставки.

  [Докладніше]
 • Вебінар в рамках проекту виставки «(Не) дитячі історії»

  26 березня 2021 року відбувся вебінар для працівників закладів освіти щодо проекту-виставки «(Не)дитячі історії», реалізованого УЦВІГ у співпраці з транснаціональним проектом "Вчимося пам’ятати" єврейської громади Дюссельдорфа.

  [Докладніше]
 • Перший етап проекту «Один камінь, одне життя – 80 каменів спотикання для Києва»

  Спільний проект УЦВІГ, Посольства Німеччини в Україні та Київської міської державної адміністрації продовжує свою роботу. Учасники проекту, вчителі і учні київських шкіл, разом з фаховими істориками відібрали біографії, що будуть реалізовані у першому етапі проекту. Саме зараз справа за вибором та узгодженням місць для майбутніх каменів з КМДА та підготовкою до їх встановлення у вересні 2021 року, напередодні 80-х роковин трагедії Бабиного Яру.

  [Докладніше]
 • Розповідь про монографію «Фурії Гітлера» на Громадському Радіо

  Видання УЦВІГ привертають увагу та зацікавленість з боку фахівців, журналістів, інтелектуалів.Пропонуємо Вашій увазі інтерв'ю з перекладачкою книги Венді Лауер "Фурії Гітлера";Вікторією Іваненко на Громадському радіо.

  [Докладніше]
 • Презентація спогадів «Війна Клари» у Жовкві

  12 березня у приміщенні гетьманської зали Жовківського замку відбулася презентація українського перекладу "Війна Клари", котрий вийшов друком в серії «Бібліотека спогадів про Голокост». Ще нещодавно дану книгу презентували у Києві, а сьогодні символічно цю подію отримали змогу побачити мешканці міста, місцеві історики, вчителі та усі бажаючі.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top