Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

ХХІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського Переможці Конкурсу

insidethegates14,16 і 17 травня 2021 року в Україні відбувався ХХІ Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Уроки і історія Голокосту» імені І.Б.Медвинського. Чому в Україні, а не в Києві, як це було зазвичай? Знову, на жаль, винна пандемія COVID-19 і карантинні обмеження через неї.

Цього року, як і минулого, захист дослідницьких і творчих робіт відбувався онлайн. Треба відмітити, що за рік дистанційного і змішаного навчання нікого вже не здивуєш онлайн-форматом, і конкурс, в цілому, відбувся без якихось технічних проблем і складнощів.

Маючи вже досвід онлайн захисту, побудували роботу конкурсу так, щоб вона була не переобтяжливою, щоб не потрібно було довго сидіти перед моніторами. Саме це стало причиною того, що до фінальної частини потрапило всього 26 робіт. Проте, попри малочисельність, на конкурсі були представлені майже всі області України, а також роботи усіх форматів: дослідницькі, художні, літературні та медіа-проєкти. Дослідницька секція теж була різноманітною: регіональні дослідження, загальноісторичні дослідження, геноциди інших народів, крім євреїв, а також питання спадщини.

Призові місця були розподілені в трьох номінаціях: дослідницькі роботи, художні роботи і літературні роботи.

Вітаємо всіх фіналістів з набутим досвідом! Чекаємо наступного року нових цікавих і професійних робіт.

 

Команда УЦВІГ

[Переможці Конкурсу]

[Урочисте відкриття Конкурсу]

Останні Новини

Дивитися всі
Top