«На зламі історії: Шлях до справедливості для жертв війни в Україні»
Конференція присвячена експертним дискусіям щодо різних аспектів перехідного правосуддя, зокрема документуванню та розслідуванню грубих порушень прав людини, встановленню історичної правди, меморалізації та відшкодуванню шкоди. Захід відбудеться в межах Програми USAID «Права людини в дії», що імплементується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
Під час конференції будуть представлені результати соціологічного дослідження щодо оцінки потреб постраждалих від війни в Україні, проведеного на замовлення Української Гельсінської спілки з прав людини. Текст дослідження буде надіслано Вам завчасно.
Конференція надасть правникам, донорам, правозахисникам, дипломатам, представникам державних інституцій та міжнародних організацій простір для обміну знаннями та досвідом та подальшого обговорення можливих підходів до забезпечення справедливості для жертв війни в Україні.
Орієнтовний порядок денний та реєстраційну форму можна знайти за цим посиланням:
Останні Новини
-
Нова рубрика #ІсторіяФото у соціальній мережі
Український центр вивчення історії Голокосту відкрив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook нову рубрику “Історія_Фото” де ми нагадуємо випускникам проєктів Центру про важливі та яскраві моменти нашої наукової та педагогічної діяльності та збираємо відгуки, рефлексії та спогади учасників цих проєктів різних років.
[Докладніше] -
Райгород і Соболівка: життя та загибель єврейських громад
Райгород і Соболівка: життя та загибель єврейських громад / Наталія Дерев'янко. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 137 с.
[Докладніше] -
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
Друзі, колеги та колежанки! З Днем Незалежності України!
Це свято завжди було для нас символом гордості, єдності та свободи. Але сьогодні, коли наша країна проходить через один із найскладніших періодів у сучасній історії, це свято набуло ще більшого значення. Ціна, яку ми платимо за наше прагнення жити гідно в єдиній, незалежній та успішній європейській державі, є надзвичайно високою.
[Докладніше] -
Семінар-школа “Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять”, 2024
Український центр вивчення історії Голокосту в співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим) провів щорічний семінар-школу «Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять».
[Докладніше] -
Презентація проєкту «Биківня, Бабин Яр, Буча — між масакрою та пам'яттю про неї».
5 серпня 2024 року відбулася онлайн презентація наукового проєкту «Биківня, Бабин Яр, Буча — між масакрою та пам'яттю про неї». Проєкт буде зосереджено на дослідженнях про злочини комунізму, нацизму і рашизму в Україні.
[Докладніше]