Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Щодо проведення Конкурсу «Історія і уроки Голокосту»

Дорогі наші друзі!

Команда УЦВІГ щиро сподівається, що ви і ваші близькі в безпеці, живі і здорові!!!

Добігає кінця термін подачі робіт на Всеукраїнський конкурс учнівських робіт "Історія і уроки Голокосту" ім. І. Б. Медвинського. Ми розуміємо, що воєнний стан і активні бойові дії в багатьох регіонах не дуже спонукають до написання і подачі робіт, але...

Ми також знаємо і те, що у багатьох конкурсантів роботи вже давно готові. Тож, якщо ви хочете відволіктися від суворої реальності, повернувшись до мирної освітньої діяльності, запрошуємо вас надсилати ваші роботи на електронну пошту Центру!

Зрозуміло, що терміни проведення конкурсу, скоріш за все, зміняться, але ми неодмінно його організуємо і проведемо після славної перемоги нашої Великої Незалежної Держави!

Якщо ви не зможете вкластися в терміни дедлайну (10 квітня 2022 року), то ми приймемо вашу роботу і пізніше, розглядаючи кожен випадок індивідуально.

Про нові терміни проведення конкурсу ми повідомимо окремо після ПЕРЕМОГИ.

Бережіть себе!!! З повагою, команда УЦВІГ.

Останні Новини

  • Науково-методичний семінар для освітян у Львові

    15-16 червня ми зустрілися з більше як двадцятьма учасницями та учасниками – переважно вчителями зі Львова – для того, щоб обговорити питання пам'яті про Голокост, інші випадки геноциду на українських теренах та актуальні виклики роботи з цими темами.

    [Докладніше]
  • Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ

    12-13 червня в Києві відбувся науково-методичний франко-український семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності». Його організаторами виступили паризький Меморіал Шоа та київський Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса.

    [Докладніше]
  • Презентуємо навчальні матеріали «Нацистський геноцид ромів на території України 1941-1944 рр.»

    В Україні та в цілому на європейському континенті й досі дуже мало відомо про трагічну історію ромського народу в роки Другої світової війни та злочинів нацистського режиму. Ці навчальні матеріали мають велике значення для повернення історії ромів в історію та культуру сучасної України й відкривають нам трохи світ ромського життя та трагічні події геноциду ромів в роки тієї війни.

    [Докладніше]
  • Виставка “(Не)Дитячі історії” повернулася в Чернівці

    У травні - червні 2024 інтерактивну виставку «(Не)Дитячі історії» знову запросили до себе Чернівці. Цього разу її забажала прийняти в себе Чернівецька гімназія № 17, а ініціаторкою виступила вчителька історії та правознавства Варвара Боднарюк. Учениці та учні 7-9 класів зголосилися бути ведучими виставки й за місяць експонування провели екскурсії для більше як 400 осіб, учениць та учнів своєї школи, інших шкіл міста та навіть мера Чернівців та іноземної делегації з міста Дюссельдорфа (Німеччина) на чолі з мером цього міста.

    [Докладніше]
  • Семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього»

    18-19 травня в м. Києві відбувся семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Він є спільним заходом Інституту ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та Українського центру вивчення історії Голокосту за фінансування Інституту вивчення та викладання Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top