Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

ОГОЛОШУЄМО НАБІР НА ЩОРІЧНИЙ ОСВІТНІЙ СЕМІНАР-ШКОЛУ «ІСТОРІЯ ГОЛОКОСТУ В УКРАЇНІ: ВИВЧЕННЯ, ВИКЛАДАННЯ, ПАМ'ЯТЬ», Київ, серпень 2024 р.

insidethegatesУкраїнський центр вивчення історії Голокосту (УЦВІГ) в співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим) оголошує набір учасників освітнього семінару-школи «Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять».

Семінар проводиться для вчителів історії та інших суспільних дисциплін середніх навчальних закладів України. Під час навчання у форматі лекцій, дискусій, тренінгів, екскурсій та обговорень, учасники розглянуть різноманітні аспекти історії Голокосту на теренах України та Європи, політику тоталітарних режимів, українсько-єврейські взаємини в міжвоєнний період та під час Голокосту, особливості ідеології нацистського антисемітизму, міждисциплінарні підходи до історії Голокосту, інші геноциди Другої світової війни та сучасності, питання історичної пам’яті, вплив війни росії проти України на дослідження, викладання та пам’ять про Голокост та інші актуальні теми. Значну частину програми буде присвячено обговоренню методик викладання історії Голокосту в школі. Термін подачі заявки – до 10 липня 2024 р.

[Умови та форма реєстрації]

Останні Новини

Дивитися всі

Top