Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року!

insidethegatesДорогі друзі й подруги, колеги й колежанки!
Маємо велику честь привітати Вас з усіма новорічними святами! Цей найважчий рік нашої сучасної історії, час повномасштабного вторгнення російського ворога на українську землю, ми пережили разом. УЦВІГ разом з Вами продовжив наукову та освітню діяльність на благо наших колег та учнів.

Ми працювали разом під звуки сирен, під час повітряних тривог, інколи під звуки вибухів, часто без світла та інтернету. Ми разом хвилюємося за наших колег, знайомих та близьких, родичів, які перебувають у зоні бойових дій, на тимчасово окупованих теренах, та тих, які боронять Україну зі зброєю в руках. Ми разом постійно підтримуємо їх, як можемо. Ми разом переживаємо біль втрат.

Завдячуючи Вашому невтомному, незламному бажанню самовдосконалення, ми зустрічалися на онлайн та офлайн заходах, створили нові видання, започаткували професійні розмови про теперішню та минулу війни, збирали свідчення та фіксували історичний і сучасний досвід.
Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року. І ми щасливі, що були цей рік разом із Вами 
А наразі найважливіше побажання нам всім в 2023 році - Перемоги над ворогом і миру в Україні! 
Дорогі друзі, ми бажаємо Вам бути разом із рідними в Новому році, мати сили, здоров’я та натхнення, щоб нашими діями наближати Перемогу України!
Слава Силам оборони України!!!
Ми Переможемо! 
З шаною,
Команда УЦВІГ

 

Останні Новини

  • Науково-методичний семінар для освітян у Львові

    15-16 червня ми зустрілися з більше як двадцятьма учасницями та учасниками – переважно вчителями зі Львова – для того, щоб обговорити питання пам'яті про Голокост, інші випадки геноциду на українських теренах та актуальні виклики роботи з цими темами.

    [Докладніше]
  • Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ

    12-13 червня в Києві відбувся науково-методичний франко-український семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності». Його організаторами виступили паризький Меморіал Шоа та київський Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса.

    [Докладніше]
  • Презентуємо навчальні матеріали «Нацистський геноцид ромів на території України 1941-1944 рр.»

    В Україні та в цілому на європейському континенті й досі дуже мало відомо про трагічну історію ромського народу в роки Другої світової війни та злочинів нацистського режиму. Ці навчальні матеріали мають велике значення для повернення історії ромів в історію та культуру сучасної України й відкривають нам трохи світ ромського життя та трагічні події геноциду ромів в роки тієї війни.

    [Докладніше]
  • Виставка “(Не)Дитячі історії” повернулася в Чернівці

    У травні - червні 2024 інтерактивну виставку «(Не)Дитячі історії» знову запросили до себе Чернівці. Цього разу її забажала прийняти в себе Чернівецька гімназія № 17, а ініціаторкою виступила вчителька історії та правознавства Варвара Боднарюк. Учениці та учні 7-9 класів зголосилися бути ведучими виставки й за місяць експонування провели екскурсії для більше як 400 осіб, учениць та учнів своєї школи, інших шкіл міста та навіть мера Чернівців та іноземної делегації з міста Дюссельдорфа (Німеччина) на чолі з мером цього міста.

    [Докладніше]
  • Семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього»

    18-19 травня в м. Києві відбувся семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Він є спільним заходом Інституту ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та Українського центру вивчення історії Голокосту за фінансування Інституту вивчення та викладання Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top