Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Вебінар «Пам’ять про Голокост в умовах війни».

insidethegatesЗа майже 80 років сформувалися традиційні форми і методи вшанування жертв Голокосту. А також один з ключових наративів: «вивчати історію Голокосту, щоб не допустити повторення». Війна та згодом повномасштабне вторгнення росії в Україну змінили контекст розповіді про геноцид, воєнні злочини і злочини проти людяності. 

  •  Тож перед якими викликами постало українське суспільство?
  •  Як змінюються тенденції вшанування пам’яті жертв Голокосту?
  •  Чому відповідальне вшанування важливе як ніколи?
  •  Як врахувати досвід вторгнення 2022-2023 у ваших уроках і проєктах?

Приходьте поговорити про це на вебінар Анатолія Подольського і Віталія Боброва «Пам’ять про Голокост в умовах війни».
КОЛИ: 10 травня, середа, 17:00
ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ: у першому коментарі
ВЕБІНАР ПРОВОДЯТЬ:
Анатолій Подольський, кандидат історичних наук, директор Українського центру вивчення історії Голокосту.
Віталій Бобров, координатор освітніх проєктів Українського центру вивчення історії Голокосту, тренер, референт, автор та редактор занять, розробник навчальних програм, ментор у проєктах з дорослими.
Вебінар відбудеться в рамках проєкту «Молодь розмірковує про Голокост та Другу Світову війну», який ми проводимо у партнерстві з Ukrainian Center for Holocaust Studies за підтримки EVZ Foundation.

Дата і час проведення: 10 травня, середа, 17:00
! ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ за посиланням: https://forms.gle/6DaDTEZ3JeM1nbRZ8
Чекаємо на зустріч!

 

Останні Новини

  • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

    На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

    [Докладніше]
  • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

    2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

    [Докладніше]
  • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

    Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

    [Докладніше]
  • Ковель: життя та загибель єврейської громади

    Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

    [Докладніше]
  • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

    Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top