Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Вебінар «Пам’ять про Голокост в умовах війни».

insidethegatesЗа майже 80 років сформувалися традиційні форми і методи вшанування жертв Голокосту. А також один з ключових наративів: «вивчати історію Голокосту, щоб не допустити повторення». Війна та згодом повномасштабне вторгнення росії в Україну змінили контекст розповіді про геноцид, воєнні злочини і злочини проти людяності. 

  •  Тож перед якими викликами постало українське суспільство?
  •  Як змінюються тенденції вшанування пам’яті жертв Голокосту?
  •  Чому відповідальне вшанування важливе як ніколи?
  •  Як врахувати досвід вторгнення 2022-2023 у ваших уроках і проєктах?

Приходьте поговорити про це на вебінар Анатолія Подольського і Віталія Боброва «Пам’ять про Голокост в умовах війни».
КОЛИ: 10 травня, середа, 17:00
ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ: у першому коментарі
ВЕБІНАР ПРОВОДЯТЬ:
Анатолій Подольський, кандидат історичних наук, директор Українського центру вивчення історії Голокосту.
Віталій Бобров, координатор освітніх проєктів Українського центру вивчення історії Голокосту, тренер, референт, автор та редактор занять, розробник навчальних програм, ментор у проєктах з дорослими.
Вебінар відбудеться в рамках проєкту «Молодь розмірковує про Голокост та Другу Світову війну», який ми проводимо у партнерстві з Ukrainian Center for Holocaust Studies за підтримки EVZ Foundation.

Дата і час проведення: 10 травня, середа, 17:00
! ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ за посиланням: https://forms.gle/6DaDTEZ3JeM1nbRZ8
Чекаємо на зустріч!

 

Останні Новини

  • Науково-методичний семінар для освітян у Львові

    15-16 червня ми зустрілися з більше як двадцятьма учасницями та учасниками – переважно вчителями зі Львова – для того, щоб обговорити питання пам'яті про Голокост, інші випадки геноциду на українських теренах та актуальні виклики роботи з цими темами.

    [Докладніше]
  • Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ

    12-13 червня в Києві відбувся науково-методичний франко-український семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності». Його організаторами виступили паризький Меморіал Шоа та київський Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса.

    [Докладніше]
  • Презентуємо навчальні матеріали «Нацистський геноцид ромів на території України 1941-1944 рр.»

    В Україні та в цілому на європейському континенті й досі дуже мало відомо про трагічну історію ромського народу в роки Другої світової війни та злочинів нацистського режиму. Ці навчальні матеріали мають велике значення для повернення історії ромів в історію та культуру сучасної України й відкривають нам трохи світ ромського життя та трагічні події геноциду ромів в роки тієї війни.

    [Докладніше]
  • Виставка “(Не)Дитячі історії” повернулася в Чернівці

    У травні - червні 2024 інтерактивну виставку «(Не)Дитячі історії» знову запросили до себе Чернівці. Цього разу її забажала прийняти в себе Чернівецька гімназія № 17, а ініціаторкою виступила вчителька історії та правознавства Варвара Боднарюк. Учениці та учні 7-9 класів зголосилися бути ведучими виставки й за місяць експонування провели екскурсії для більше як 400 осіб, учениць та учнів своєї школи, інших шкіл міста та навіть мера Чернівців та іноземної делегації з міста Дюссельдорфа (Німеччина) на чолі з мером цього міста.

    [Докладніше]
  • Семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього»

    18-19 травня в м. Києві відбувся семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Він є спільним заходом Інституту ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та Українського центру вивчення історії Голокосту за фінансування Інституту вивчення та викладання Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top