Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Подяка інституціям-партнерам УЦВІГ за допомогу під час війни

insidethegatesВ ці дні ми, Український центр вивчення історії Голокосту, хотіли б сердечно подякувати за допомогу під час війни нашим друзям з наукових та освітніх інституцій по всьому світу

TOLI - The Olga Lengyel Institute for Holocaust Studies and Human Rights Dutch Jewish Humanitarian Fund Haus der Wannsee-Konferenz Jüdische Gemeinde Düsseldorf Erinnerung lernen / Вчимося пам’ятати @Aid Network for Survivors of Nazi Persecution in Ukraine United States Holocaust Memorial Museum Мережа пам'яті - Netzwerk erinnerung Mémorial de la Shoah Muzeum Getta Warszawskiego / Warsaw Ghetto Museum Ваад Украина SKMA Anne Frank House, Amsterdam Polin Museum, Warsaw Belzec Memorial Museum Majdanek Memorial and Museum Uniwersytet Jagielloński w Krakowie Yad Vashem: World Holocaust Center, Jerusalem @EHRI, Amsterdam Brama Grodzka w Lublinie Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija

Svenska kommittén mot antisemitism (SKMA)

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, з 24 лютого 2022 року, коли почалася найжорстокіша і найбрутальніша фаза війни, що триває вже вісім років, ми в Центрі почали отримувати листи, дзвінки, повідомлення від наших колег з багатьох країн світу. Це справжня, сильна, відверта підтримка діяльності УЦВІГ в умовах війни, підтримка нашої країни, нашої боротьби за свободу і незалежність проти ворога, якому наш народ і армія чинять героїчний спротив вже два місяці

Завдяки фінансовій підтримці деяких із наших партнерів, ми зуміли допомогти вчителям, дослідникам, студентам – випускникам та випускницям проєктів Центру, що опинились в надважких обставинах внаслідок війни. На сьогодні допомогу отримують майже 60 наших колег з багатьох областей країни, передусім з Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернігівської областей.

Ми, УЦВІГ, безкінечно вдячні нашим партнерам за таку можливість.

Повний текст подяки

Останні Новини

  • Науково-методичний семінар для освітян у Львові

    15-16 червня ми зустрілися з більше як двадцятьма учасницями та учасниками – переважно вчителями зі Львова – для того, щоб обговорити питання пам'яті про Голокост, інші випадки геноциду на українських теренах та актуальні виклики роботи з цими темами.

    [Докладніше]
  • Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ

    12-13 червня в Києві відбувся науково-методичний франко-український семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності». Його організаторами виступили паризький Меморіал Шоа та київський Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса.

    [Докладніше]
  • Презентуємо навчальні матеріали «Нацистський геноцид ромів на території України 1941-1944 рр.»

    В Україні та в цілому на європейському континенті й досі дуже мало відомо про трагічну історію ромського народу в роки Другої світової війни та злочинів нацистського режиму. Ці навчальні матеріали мають велике значення для повернення історії ромів в історію та культуру сучасної України й відкривають нам трохи світ ромського життя та трагічні події геноциду ромів в роки тієї війни.

    [Докладніше]
  • Виставка “(Не)Дитячі історії” повернулася в Чернівці

    У травні - червні 2024 інтерактивну виставку «(Не)Дитячі історії» знову запросили до себе Чернівці. Цього разу її забажала прийняти в себе Чернівецька гімназія № 17, а ініціаторкою виступила вчителька історії та правознавства Варвара Боднарюк. Учениці та учні 7-9 класів зголосилися бути ведучими виставки й за місяць експонування провели екскурсії для більше як 400 осіб, учениць та учнів своєї школи, інших шкіл міста та навіть мера Чернівців та іноземної делегації з міста Дюссельдорфа (Німеччина) на чолі з мером цього міста.

    [Докладніше]
  • Семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього»

    18-19 травня в м. Києві відбувся семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Він є спільним заходом Інституту ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та Українського центру вивчення історії Голокосту за фінансування Інституту вивчення та викладання Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top