Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Вебінар для учасників Всеукраїнського конкурсу «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Медвинського

insidethegates11 березня 2024 року Український центр вивчення історії Голокосту провів вебінар з підготовки для написання робіт, для учнів і учениць старших класів шкіл України, що подали заявки на участь у XXIV Всеукраїнському конкурсі учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту ім. І. Медвинського.

Навчальний вебінар проводила Оля Лімонова, співробітниця УЦВІГ, вчителька історії. На вебінарі були присутні 37 учасників та учасниць з багатьох областей країни. Протягом вебінару були розглянуті питання підготовки учнівських дослідницьких та творчих, питання оформлення таких робіт, змісту учнівських досліджень та творчих праць тощо. Протягом березня-квітня на офіційнй сторінці Центру можна знайти поради як готувати роботи на Конкурс, як для майбутніх конкурсантів, так і для їхніх наукових керівників – вчителів. 

Поради для учасників Конкурсу

Останні Новини

 • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

  На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

  [Докладніше]
 • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

  2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

  [Докладніше]
 • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

  Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

  [Докладніше]
 • Ковель: життя та загибель єврейської громади

  Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

  [Докладніше]
 • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

  Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

  [Докладніше]
Дивитися всі
Top