Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

Біль пам'яті: навчально-методичний посібник до виставки "Голокост від куль: масовий розстріл євреїв в Україні у 1941-1944 рр." / Авт.-упор. О. Войтенко. - К.: ТОВ "Майстер книг", 2011. - 64 с., відео-компонент.

Читачеві пропонується мультимедійний навчально-методичний посібний для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів до виставки "Голокост від куль". Він дає можливість одночасно розглянути історію Голокосту в двох перспективах - загально-історичній та через історії пересічної людини. До мультимедійного комплекту входять DVD з відео свідченнями очевидців з колекцій "Яхад - Ін Унум" та з Архіву візуальної історії Інституту Фонду Шоа Університету Південної Каліфорнії, а також рекомендації щодо їхнього використання, покроковий план уроку, історичні документи, карти та інші додаткові ресурси. 
Пропоновані матеріали можуть бути використані на уроках історії України першої половини ХХ століття, спецкурсах з історії, спрямованих на вивчення тоталітаризму, диктаторських режимів ХХ століття, а також на заняттях с правознавства, спрямованих на вивчення геноциду як юридичного поняття, суспільствознавства, етики, філософії тощо. 

 

Останні Новини

Дивитися всі

Top