Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

Голокост на Буковині на уроках історії. Дидактичні матеріали для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів. Чернівці, 2014.

Ці матеріали призначені для допомоги вчителям історії чернівецьких шкіл, вони повинні стати відправною точкою для усвідомлення школярами Голокосту не тільки як феномена іноземній історії (в якості якого він викладався раніше), але як частини їх власної історії, історії Чернівців. Пропоновані дидактичні матеріали підготовлені фахівцями Чернівецького Музеї історії євреїв Буковини та одним з відомих українських викладачів та методистів з тематики історії Голокосту Наталії Герасим.

Ці матеріали – гарний приклад навчальної та методичної діяльності в царині вивчення історії Голокосту на регіональному та локальному рівнях. Історія єврейської громади Чернівців міжвоєнна, насичена величезним масивом матеріалів. Період румунської окупації та трагедії громади чернівецьких євреїв також має значний обсяг архівних документів та матеріалів. Таким чином, це створює можливість вивчати це із застосуванням методичного апарату та відеосвідчень, що зроблено в даному навчальному посібнику. Цей посібник може слугувати важливим прикладом для освітян, що займаються проблематикою викладання історії Голокосту в інших регіонах нашої країни.

Останні Новини

Дивитися всі

Top