Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

Документи з історії та культури євреїв в архівах Києва

У видавництві «Дух і Літера» вийшов путівник документів архівів Києва, що стосуються історії та культури євреїв. В рамках Project Judaica, директор проекту Д.Фішман. Наукові редактори-укладачіЄ.Меламед та М.Куповецький. Редакційна рада – Є.Півовар - співголова, Н.Басовская (Російський державний гуманітарний університет, м.Москва); Г.Боряк – співголова (Державний комітет архівів України); І.Шорш – співголова, Д.Фішман (Єврейська теологічна семінарія, Нью-Йорк); М.Веб (Інститут єврейських досліджень, Нью-Йорк). Редакційна колегія – М.Куповецький, Є.Меламед, К.Новохатський, І.Пічугін – відповідальний секретар. Редактор – Т.Хорунжа.
Цей путівник – перший із довідників які планується видати в межах міжнародного проекту «Документи з історії та культури євреїв в архівах Росії, України і Бєларусі».
Том включає в себе найбільш повні дані, які знайдено в фондах і колекціях, в державних і галузевих архівах інститутів, бібліотек і музеїв м. Києва, що стосуються культури й історії євреїв України у ХYI-ХХ-му століттях.

Останні Новини

Дивитися всі

Top