Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Доступ до архівних матеріалів, пов'язаних з Голокостом

Доступ до архівних матеріалів, пов'язаних з Голокостом

Данный опрос является попыткой оценить трудности, с которыми сталкиваются люди, пробуя получить доступ к материалам связанным с Холокостом в архивах и хранилищах по всему миру. К таким материалам относятся текстовые документы различных форматов, аудио- и видео-интервью, печатные публикации, фотографии и фильмы, музыкальные записи и партитуры, и т.п. 
Под связанными с Холокостом материалами в настоящем опросе подразумеваются все связанные с Холокостом свидетельства, относящиеся к периоду с конца Первой мировой войны до закрытия лагерей для перемещенных лиц в 1950-х годах. 
Они имеют отношение к юридическому, политическому, социально-экономическому и культурному статусу групп, подвергшихся государственной политике преследования в наиболее активный период ее осуществления с 1933 по 1945 год. Исключением для данных временных параметров могут служить документы судебных процессов над военными преступниками, материалы, связанные с событиями и мероприятиями по сохранению памяти жертв Холокоста, компенсацией в связи с утраченным имуществом, свидетельства очевидцев, а также записи, представляющие интерес для истории Холокоста, но являющиеся частью более широкой коллекции материалов. 
Для более полного объяснения что представляют собой материалы, связанные с Холокостом, пожалуйста, посетите сайтhttp://www.holocaustremembrance.com/focus/archives 
Внесение в анкету личных данных не обязательно. Заполнение анкеты должно занять до десяти минут. 
Перейти к заполнению анкеты (https://www.research.net/s/RP83ZQX) 

Останні Новини

 • Виставка "Коротка історія насильства"

  З 14 лютого по 31 березня 2024 року у Рівненському обласному краєзнавчому музеї буде експонуватися виставка "Коротка історія насильства: Друга світова війна та Голокост у західній Волині" У виставці “Коротка історія насильства: Друга світова війна та Голокост у західній Волині” оповідається про події 1939–1945 років на території теперішніх Волинської, Рівненської та півночі Тернопільської областей та про те, як екстремальне насильство часів Другої світової війни вплинуло на мешканців регіону.

  [Докладніше]
 • Доповіді круглого столу до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту у відкритому доступі

  На YouTube каналі Українського центру вивчення історії Голокосту вже розміщені відеозаписи XVII щорічного круглого столу «Українське суспільство і пам'ять про Голокост: досвід сучасної війни проти України», який був проведений 26 січня 2023 року до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.

  [Докладніше]
 • Виставка “(Не)Дитячі історії” в Іллінцях

  Наприкінці січня - на початку лютого 2024 інтерактивну виставку «(Не)Дитячі історії» приймала в себе Вінниччина. За ініціативою нашої колеги з Бабинського ліцею п. Оксани Карпини виставка відкрилася в Центрі активності громадян Іллінецької ТГ. Учениці п. Оксани стали ведучими виставки, а працівники Центру активності забезпечили анонсування, прийом відвідувачів та бездоганний логістичний супровід.

  [Докладніше]
 • До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

  Голокост в Україні, як нацистський тотальний геноцид щодо українських євреїв вплинув на етнічне розмаїття країни? Як сьогодні писати історію злочину? Виступ на Радіо культура в програмі «Час інтервью» керівника Українського цетру вивчення історії Голокост у Анатолія Подольського

  [Докладніше]
 • Виставка "(Не)Дитячі історії" на Вінниччині

  Пересувна виставка "(Не)Дитячі історії"  відкрилась наприкінці січня 2024 року у м. Іллінцях, що на Вінничині. Під час презентації виставки учні Бабинського ліцею виступили в ролі гідів. Організатором заходу є вчителька історії Оксана Василівна Карпина.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top