Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

«EDU-NET: EAST. Нові лідери через неформальну освіту»

Дев'ятеро українських та польських історикинь та істориків, дослідниць і дослідників політики пам'яті України та Польщі працювали з 11 по 13 серпня в Києві на спільному польсько-українському семінарі. Цей київський семінар став продовженням польсько-українського проекту "EDU-NET: EAST. Нові лідери через неформальну освіту", перший семінар якого пройшов в липні у Варшаві.

За три дні учасниці та учасники семінару відвідали Національний музей історії України в Другій світовій війни, мали екскурсію Майданом та місцями Революції Гідності та відвідали інформаційно-виставковий центр Музею Майдану, Національний меморіальний заповідник Биківнянські могили та Бабин Яр. Серед питань, які обговорювали під час семінару, були такі, що присвячені питанню "нашої" історії та історії подій, що впливають на формування ідентичності; обговорювали конфлікти різних пам'ятей та вплив подій сучасності на сприйняття та формування комемморативних практик; а також приклади дослідження та увічнення пам'яті в невеликих громадах за їх участі.

Проект "EDU-NET: EAST. Нові лідери через неформальну освіту" -- це нова ініціатива Асоціації єврейського історичного інституту, спрямована на зміцнення співпраці між польськими та українськими культурними установами, які займаються розвитком міжкультурного діалогу та протистоянням стереотипам, антисемітизму та расизму, та дослідженнями історії євреїв в Центральній та Східній Європі.

Проект став можливим завдяки підтримці польсько-американського Фонду Свободи в рамках програми RITA і реалізується у співпраці з музеєм POLIN та Українським центром вивчення історії Голокосту.

[Фотогалерея]

Останні Новини

Дивитися всі

Top