Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Міжнародна наукова конференція „Євроінтеграційні процеси в Україні: історичні, культурні, політико-правові та психологічні аспекти».

insidethegates12 квітня 2023 р. в Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського (м. Київ)  відбулася Міжнародна науково-практична конференція „Євроінтеграційні процеси в Україні: історичні, культурні, політико-правові та психологічні  аспекти». 
Співорганізаторами конференції виступили Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України та Поморська вища школа (Pomorska szkoła wyższa; Республіка Польща)

Доповіді учасників конференції та їхнє обговорення були присвячені всебічному аналізу процесу євроінтеграції України за останні 30 років, здобутків та прорахунків у цій царині, перспектив набуття Україною повноправного членства у Європейському Союзі та Північноатлантичному альянсі НАТО. Особлива увага учасників конференції була прикута до російської агресії проти України та російсько-української війни, яка становить найбільшу загрозу для України та її європейського майбутнього.   

З доповідями на пленарному засіданні конференції виступили співробітники Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України – провідний науковий співробітник відділу теорії та історії політичної науки, доктор політичних наук  В’ячеслав Яремчук („ Україна і євроінтеграція: четверта спроба”), провідний науковий співробітник відділу етнополітології, керівник УЦВІГ, кандидат історичних наук Анатолій Подольський ( „Єврейська спільнота України під час війни та російської агресії: політичні та культурні виклики”), старший науковий співробітник відділу теорії та історії політичної науки, кандидат історичних наук Микола Горбатюк („Співробітництво українських громад і регіонів із закордонними партнерами в часи війни: поточний стан, виклики та перспективи”).
  
У роботі конференції взяли участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти України (Києва, Ужгорода, Львова, Одеси, Кам’янець-Подільського) та Республіки Польщі (Гданськ), науковці академічних установ, представники громадських організацій, аспіранти та студенти. Особлива подяка за організацію та проведення конференції учасникам Оргкомітету к.і.н. З.В. Захожай та д.п.н. В.Д. Яремчуку.

Програма конференції

Останні Новини

Дивитися всі

Top