Оголошуємо набір учасників на освітній курс «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення» (Київ – Берлін, травень – грудень 2020)
Український центр вивчення історії Голокосту спільно з Музеєм та Меморіалом «Будинок Ванзейської конференції» оголошують набір учасників освітнього курсу «Геноцид євреїв Європи: історична перспектива та підходи до вивчення». Освітній курс триватиме протягом травня – грудня 2020 року та складатиметься з навчального семінару у Києві 29-31 травня 2020 р., навчальної подорожі до Музею та Меморіалу «Будинок Ванзейської конференції» 9-13 вересня 2020 р. та підсумкової зустрічі учасників проекту різних років у Києві 18-20 грудня 2020 р. (Наведені дати є попередніми і можуть змінюватися. Про зміни учасникам буде повідомлено завчасно, щонайменше за три тижні.)
Брати участь в освітньому курсі можуть студенти, аспіранти українських вищих навчальних закладів та науковці-початківці, котрі мають виражений дослідницький інтерес до різних аспектів геноциду євреїв під час Другої світової війни та питань, пов’язаних з вшануванням пам’яті про ці події. Вітаються історичні дослідження, а також міждисциплінарні підходи до теми (напр., психологія, філософія, культурологія, література, мистецтво, компаративістика, комеморативні практики тощо).
Достатнє для розуміння та спілкування знання англійської мови є обов'язковим!
Термін подачі заявки – до 27 квітня 2020 р.
Відповідь (орієнтовно) – до 1 травня 2020 р.
Оголошення
Дивитися всіОстанні Новини
-
Коли залишається лише пам’ять. Життя та загибель єврейської громади Дружківки
Коли залишається лише пам’ять. Життя та загибель єврейської громади Дружківки / Наталія Дерев’янко. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 144 с.
[Докладніше] -
Виставка "(Не)Дитячі історії" у Львові
Протягом другої половини листопада-початку грудня 2023 року виставка УЦВІГу «(Не) дитячі історії» відкрита для екскурсій у Львові, в поліграфічному коледжі. Студентки Львівського поліграфічного фахового коледжу УАД вже провели свої перші екскурсії, заняття та рефлексії. Триває знайомство з історіями дітей та молодих людей (євреїв, ромів та українців), які проживали переважно на окупованих теренах України під час Другої світової війни, історіями сучасних підлітків та молодих людей.
[Докладніше] -
До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні
25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.
[Докладніше] -
Новини виставки (Не)дитячі історії
Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.
[Докладніше] -
Острожець: життя та загибель єврейської громади
Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.
[Докладніше]