Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

ВИПУСК №7

ЗМIСТ ВИПУСКА №7

Обличчям до екстреми. Цвєтан Тодоров.
Жертвы ненависти. Холокост на территории СССР 1941-1945 гг. Анатолий Подольский.
Эйхман, или сокрытие зла. Артур Фредекинд.
Рганізація українських націоналістів, її ставлення до німців та євреїв. Життєпис Ярослава Стецька від 1941 р. Карел Беркгоф, Марко Каринник.
Україна після Голокосту: до проблеми взаємовідносин радянської влади та євреїв Північної Буковини наприкінці Другої світової війни. Владислав Гриневич.
Лист від відносно цікавої роботи п. В.Гриневича. Лев Дробязко.
Нафтоле-Герц Кон (Краткая биография поэта).
Репрессированные еврейские писатели Украины (Нафтали Серф-Кон). Лев Дробязко
Холокост на юге Украины (1941-1944).
Я обвиняю! (Окончание). Яков Сусленский (Иерусалим)
Литовская коллаборация в Украине в период нацистской оккупации (1941-1944 гг.) (на основании анализа документальных источников государственного архива Винницкой области). Фаина Винокуроваю.
Документы катастрофы в государственных архивах Ивано-франковской и Львовской областях и в немецких архивах г.г. Людвигсбурга и Кобленца. Яков Хонигсман.
К истории еврейских лагерей – гетто на территории Транснистрии: 1941-1944 гг. Щетников Василий Петрович.
Слово о “наблюдателях”. Юрий Корогодский.
Один из нескольких тысяч. Михаил Гусев.
Сохраним наследие. Марина Каринштейн.

[Завантажити]

Останні Новини

  • Науково-методичний семінар для освітян у Львові

    15-16 червня ми зустрілися з більше як двадцятьма учасницями та учасниками – переважно вчителями зі Львова – для того, щоб обговорити питання пам'яті про Голокост, інші випадки геноциду на українських теренах та актуальні виклики роботи з цими темами.

    [Докладніше]
  • Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ

    12-13 червня в Києві відбувся науково-методичний франко-український семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності». Його організаторами виступили паризький Меморіал Шоа та київський Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса.

    [Докладніше]
  • Презентуємо навчальні матеріали «Нацистський геноцид ромів на території України 1941-1944 рр.»

    В Україні та в цілому на європейському континенті й досі дуже мало відомо про трагічну історію ромського народу в роки Другої світової війни та злочинів нацистського режиму. Ці навчальні матеріали мають велике значення для повернення історії ромів в історію та культуру сучасної України й відкривають нам трохи світ ромського життя та трагічні події геноциду ромів в роки тієї війни.

    [Докладніше]
  • Виставка “(Не)Дитячі історії” повернулася в Чернівці

    У травні - червні 2024 інтерактивну виставку «(Не)Дитячі історії» знову запросили до себе Чернівці. Цього разу її забажала прийняти в себе Чернівецька гімназія № 17, а ініціаторкою виступила вчителька історії та правознавства Варвара Боднарюк. Учениці та учні 7-9 класів зголосилися бути ведучими виставки й за місяць експонування провели екскурсії для більше як 400 осіб, учениць та учнів своєї школи, інших шкіл міста та навіть мера Чернівців та іноземної делегації з міста Дюссельдорфа (Німеччина) на чолі з мером цього міста.

    [Докладніше]
  • Семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього»

    18-19 травня в м. Києві відбувся семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Він є спільним заходом Інституту ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та Українського центру вивчення історії Голокосту за фінансування Інституту вивчення та викладання Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top