Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

Конференція у Донецьку

В Донецьку Всеукраїнська громадська організація “Українське реєстрове козацтво”, Федерація єврейських общин України, Головний рабинат України, Донецький державний інститут штучного інтелекту, Асоціація національно-культурних об’єднань України у ІПШІ “Наука і освіта” видали матеріали Першої міжнародної науково-практичної конференції “Толерантність і духовність в українському суспільстві та сучасне осмислення проблем антисемітизму і ксенофобії”, яка пройшла у грудні минулого року.
Книга являє собою збірник доволі різноманітних виступів і доповідей. Вона так само пересипана різноманітними гучними назвами й магістрами із президентами. Більшість з них – головні, або принаймні професори. В той же час, на наш погляд в чому повинна полягати “практичність” подібної конференції незрозуміло. 
Серед цікавих і принаймні логічних доповідей, нам хотілось би приділити увагу В.Лихачову “Антисемитизм в Украине (2004-2005)”, Й.Зісельсу “Антисемитские” заметки, или новые песни о старом» , М.Чернишової “Проблема толерантности и интолерантности в современном обществе”, Т.Мошовського “Ксенофобія і толерантність: релігійний чинник дихотомії”, С.Стасенко “Проблема ксенофобии в теории постмодерна”. Необхідно відзначити участь у конференції відомого в минулому дисидента – А.Вудки “Украинские и еврейские национальные движения 60-7-х гг. ХХ ст. и современность». 
Не можемо стриматися аби не додати – було б більш корисним, на наш погляд, аби більшість тих об’єднань й інституцій займалися розвитком дійсного інтелекту, а не “штучного”.

Останні Новини

Дивитися всі

Top