Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

Х Всеукраїнський конкурс учнівських робіт "Історія та уроки Голокосту"

2 травня 2010 в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім.І.Ф.Кураса НАН України Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Евроазійського єврейського конгресу проводить урочисте відкриття X Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт "Історія та уроки Голокосту". 
Щорічно, реалізуючи ідеї, викладені в Декларації Стокгольмського міжнародного форуму з Голокосту, а також Резолюції ООН про встановлення Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту, і вважаючи своїм обов'язком зробити посильний внесок у збереження пам'яті про жертви геноциду, Український центр вивчення історії Голокосту проводить серед учнів середніх загальноосвітніх закладів України конкурс дослідницьких і творчих робіт на тему: "Історія і уроки Голокосту". Обдарованим і небайдужим до суспільних проблем юнакам і дівчатам, а також їхнім вчителям-науковим керівникам пропонується випробувати свої сили і здібності, взявши участь в конкурсі, метою якого є, зокрема, поглиблення знань школярів з історичної проблематики Голокосту - долі єврейського народу на теренах Європи під час Другої світової війни, популяризація вивчення даної теми серед учнівської молоді; розвиток навичок дослідницької і аналітичної діяльності під час відбору матеріалу і написання роботи з обраної теми; пошук нових фактів, документів, свідчень про події Голокосту в Україні і за її межами, введення їх у науковий обіг; сприяння участі молодих дослідників в міжнародних семінарах і конференціях; виховання у молоді толерантного поводження, поваги до людей іншої національності, свідомого ставлення до міжетнічних проблем. В рамках урочистого відкриття відбудеться презентація збірки кращих учнівських робіт конкурсу за 2006-2009 роки. 
Відкриття конкурсу відбудеться в будівлі Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім.І.Ф.Кураса НАН України. Захист робіт відбудеться з 2 по 4 травня 2010 р. в одному з санаторіїв під Києвом.

Останні Новини

Дивитися всі

Top