Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

«Локальні студії мультикультурної історії на Волині».

insidethegates10 серпня у форматі онлайн відбудеться лекція історика Петра Долганова  "Локальні студії мультикультурної історії на Волині. Презентація кейсу з історії Голокосту в Голобах та Мельниці".
Лекцію присвячено долі євреїв під час нацистської окупації двох невеликих населених пунктів Волині: Голоб та Мельниці. Ми також плануємо обговорити особливості соціальної динаміки Голокосту - яким було ставлення до подій Голокосту з боку неєврейського населення цих населених пунктів (українців, поляків, чехів та інших).

Петро Долганов - історик, кандидат історичних наук, викладач політичних наук, коло наукових інтересів – теорія і практика націоналізму, політика пам’яті, історія Голокосту.

Реєстрація на лекцію за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLScAva6i5KP.../viewform...

Лекція відбувається в рамках проєкту Мережа пам'яті, що реалізується StiftungDenkmal - FoundationMemorial , Українським центром вивчення історії Голокосту та ГО "Інша Освіта" за дружньої фінансової підтримки МЗС Німеччини.

Останні Новини

 • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

  На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

  [Докладніше]
 • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

  2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

  [Докладніше]
 • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

  Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

  [Докладніше]
 • Ковель: життя та загибель єврейської громади

  Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

  [Докладніше]
 • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

  Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top