Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Міжнародний науково-методичний семінар “Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності”

insidethegatesШановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародному науково-методичному семінарі “Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності” для вчителів історії закладів середньої освіти м. Києва. Семінар організовано Українським центром вивчення історії Голокосту, Меморіалом Шоа (м. Париж, Франція) та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні

Семінар присвячено вивченню та осмисленню подій важкої історії України ХХ століття та сучасної російської агресії проти нашої країни, а також сучасним викликам у викладанні тем геноцидів з огляду на набутий українцями особистий досвід виживання в умовах війни і геноциду в ХХІ столітті.
Семінар відбудеться 11-13 листопада 2022 року в приміщенні Національного музею історії України в Другій світовій війні. Робота семінару триватиме з 10.00 до 18.00 в безпечних умовах (Музей має облаштоване укриття на випадок повітряної тривоги).
Учасники семінару отримають сертифікат про підвищення кваліфікації обсягом 15 годин (0,5 кредиту ЄКТС).
Форма для реєстрації доступна за посиланням https://forms.gle/HgiWy8RZfcyGpCWbA  до 28 жовтня 2022 року.

З організаційних питань Ви можете звертатися за телефоном (Viber, Telegram) +380675481058 (Ольга Лімонова, координаторка семінару) або за електронною адресою: uhcenter@holocaust.kiev.ua

Останні Новини

 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
 • «Музеї: Переосмислення». Початок проєкту

  17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.

  [Докладніше]
 • Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель

  Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top