Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Онлайн-курс «Навчай безпечно»

insidethegatesКиївський освітній центр «Простір толерантності» запрошує для участі в онлайн-курсі «Навчаємо безпечно».

Нагадуємо, що ви можете в будь-який час в комфортному для себе темпі пройти наш онлайн-курс «Навчай безпечно» і отримати сертифікат на 12 годин (0,4 ЄКТС) з них — 6 годин психологічної підготовки. Він розміщений на платформі Вільного університету Майдану.

Автори і ведучі курсу: педагогічні психологи Anna Lenchovska і Мирослав Грінберг , міжнародний експерт з громадянської освіти та освіти з прав людини Олександр Войтенко та вчителька-методистка Ольга Невтира.

«Навчай безпечно» — це курс-квінтесенція нашого досвіду, провідних принципів навчання, які ми просуваємо багато років, і нових методик, які ми шукали, опрацьовували і тестували під час ковіду і після повномасштабного вторгнення. Автори курсу розробили його з думкою про педагогів як самостійних творчих особистостей, яким не потрібні готові рецепти, які натомість прагнуть розуміння принципів, механізмів і знання з психології школярів

Останні Новини

 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
 • «Музеї: Переосмислення». Початок проєкту

  17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.

  [Докладніше]
 • Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель

  Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top