Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

Cемінар з питань використання навчальних матеріалів з історії євреїв та антисемітизму у Європі


25 лютого 2009 року у Новотроїцькому районі Херсонської області відбувся семінар з питань використання Навчальних матеріалів з історії євреїв та антисемітизму у Європі (підготовлені Офісом демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ та Домом Анни Франк у співпраці з Українським центром вивчення історії Голокосту та Всеукраїнською асоціацією викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова Доба"). На семінарі були присутні 20 вчителів практично з усіх шкіл району, методисти районного методичного кабінету. 
Під час семінару вчителі ознайомилися із Навчальними матеріалами, змогли за допомогою вправ попрацювати із зошитами та розглянути можливості використання матеріалів на прикладах, запропонованих тренером. Найбільшу зацікавленість вчителів викликала вправа "Встанови власну ідентичність", під час якої виникла жвава дискусія про місце особистості у суспільстві та значенні толерантності. 
Всі учасники семінару отримали комплекти Навчальних матеріалів з історії євреїв та антисемітизму у Європі та допоміжну інформацію. 
 

Олег Охредько
Вчитель історі

[анкета-результат]

Останні Новини

Дивитися всі

Top