УЦВІГ відкриває нову рубрику в соціальній мережі
Український центр вивчення історії Голокосту на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook відкриває нову рубрику #ІсторіяФото і перше, що маємо на меті, це поділитися спогадом з науково-освітнього семінару ім. Роберта Кувалека, що відбувся восени минулого року.
Це фото ми зробили у Львові після перших двох днів занять, практикумів та екскурсій й перед відвіданням місць пам’яті в Любліні та Белжеці. Воно віддзеркалює момент натхнення вже сформованої та згуртованої групи, коли всі учасники зробили перші кроки навчання, практичних занять, екскурсій, та готові до викликів під час відвідання місць пам’яті на теренах Польщі.
🗯 Чи є серед підписників учасниці/учасники цього проєкту? Маєте особливе фото з цього семінару? Що Вам запам'яталося найбільше? Пишіть в коментарях!
Проєкт поновлено у 2023 р., попри всі виклики, завдяки нашим партнерам - Осередку "Брама Гродська-Театр NN" та за фінансової підтримки Claims Conference та American Jewish Committee!
Останні Новини
-
Пам'ять про Голокост в українських регіонах
Інтерв’ю з координаторкою напряму формальної освіти УЦВІГ Ольгою Лімоновою на Громадському радіо про проблеми й зрушення у питанні пам’ятання Голокосту.
[Докладніше] -
Семінар "Викладання історії Голокосту у вищій школі" у Чернівцях
Протягом 4-6 жовтня 2024 року Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувався науково-методичний семінар для викладачів вищих навчальних закладів "Викладання історії Голокосту у вищій школі". Організатором семінару є Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці та за фінансової підтримки Міжнародного проєкту «Стежками пам’яті ІІ» Єврейської громади Дюссельдорфа.
[Докладніше] -
Бабин Яр в історії України: як подолати радянську спадщину байдужості
Наприкінці вересня 2024 року, коли в Україні відзначали 83-ті роковини трагедії Бабиного Яру, на каналі “Суспільне Культура”, в рамках проєкту «Зв своїми по суті» відбулася дискусія про жахливі події нацистської окупації столиці України (1941-1943 рр.), тотальне
[Докладніше]
вбивство німецькими окупантами київських євреїв, а також про інші жертви нацистських злочинів у Бабиному Яру. -
ЗНАТИ І ПАМЯТАТИ Актуальні дослідження та інформаційні продукти про геноцид ромів у роки Другої світової війни
20 вересня 2024 року в Києві відбувся круглий стіл на тему «Знати і пам’ятати: актуальні дослідження та інформаційні продукти про геноцид ромів у роки Другої світової війни». Захід відбувся за ініціативи Державної служби України з етнополітики та свободи совісті (ДЕСС) і об’єднав представників органів влади, істориків, освітян, культурних діячів та громадські організації для обговорення важливості збереження пам’яті про геноцид ромів і популяризації знань про цю трагедію.
[Докладніше] -
Нова рубрика #ІсторіяФото у соціальній мережі
Український центр вивчення історії Голокосту відкрив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook нову рубрику “Історія_Фото” де ми нагадуємо випускникам проєктів Центру про важливі та яскраві моменти нашої наукової та педагогічної діяльності та збираємо відгуки, рефлексії та спогади учасників цих проєктів різних років.
[Докладніше]