Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Нова серія вебінарів проєкту «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії»

Жовтень-листопад позначилися новими здобутками проєкту «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії»: за ці два місяці було проведено серію вебінарів про пам’ять Бабиного Яру для освітян та широкої публіки. Цього разу тематика вебінарів стосувалася методик й інструментів дистанційного навчання за допомогою ресурсів проєкту, а також більш конкретних аспектів вшанування пам’яті про Бабин Яр, як-от: персональні історії, архітектурні конкурси, виникнення меморіального простору, еволюція і взаємодія різних моделей пам’яті тощо. Ключовим у проведенні вебінарів був наголос на пам’яті, а також на спробах провести паралелі між історією та пам’яттю Бабиного Яру та історією та пам’яттю про інші місця пам’яті жертв Другої світової війни у різних селах, містечках та містах України.

Для участі у вебінарах зареєструвалося більше 120 осіб. Ми дуже дякуємо усім слухачам за їхні запитання та активну участь у проведенні вебінарів.
Для тих же, хто пропустив вебінари чи не зміг приєднатися з інших причин, – хочемо повідомити, що усі записи доступні онлайн в розділі «Вебінари для вчителів» на сторінці [Інтерактивного путівника для вчителя] або на [YouTube каналі] УЦВІГу.
Проєкт [«Бабин Яр: пам'ять на тлі історії»] присвячений пошуку шляхів (від)творення пам’яті про всі трагедії Бабиного Яру та обговоренню актуальності пам’яті про Бабин Яр в історії та сьогоденні. Освітній ресурс – це збірка навчально-методичних розробок шкільних занять на основі матеріалів віртуальної виставки [«Бабин Яр: пам'ять на тлі історії»] та документального фільму [«Бабин Яр у пошуках пам’яті»], а також програма-конструктор занять для всіх бажаючих. Друкована версія збірки занять має гриф «Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах» (лист ІМЗО від 15.07.2019 №22.1/12-Г-691).

Проєкт «Бабин Яр: пам'ять на тлі історії» здійснюється Українським центром вивчення історії Голокосту, Українським інститутом національної пам’яті, Громадським комітетом для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру, Музеєм історії міста Києва за підтримки Українського інституту національної пам’яті та Благодійної ініціативи «Українсько-єврейська зустріч» (Канада).

Останні Новини

Дивитися всі

Top