Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

УЦВІГ ВІТАЄ КОЛЕГ З НОВИМ, 2024 РОКОМ!

insidethegatesДорогі друзі, партнери, колеги та колежанки! З найщирішими побажаннями ми вітаємо Вас з прийдешнім Новим Роком! Рік, що минає, був знову нелегким для нас і нашої країни. Але ми й далі разом боремося за наші цінності - демократію, свободу і незалежність.

Наша команда завдяки вашій підтримці продовжує організовувати та проводити конкурси, семінари, реалізовувати програми та проєкти. Ми розширюємо наш бібліотечний фонд і допомагаємо це зробити іншим установам. Ми допомагаємо випускникам наших програмам і культурним інституціям. Дякуємо усім Вам за те, що були з нами, за Вашу активну участь і підтримку. Дякуємо Вам за те, що обираєте бути частиною нашого спільного шляху. Ми віримо в силу єднання та співпраці для досягнення справедливості. Нехай рік, що настане, принесе з собою можливість змін та позитивних перетворень.

Ми віримо, що Україна переможе, навіть, якщо зараз дуже складно. Збережімо надію та віру в краще майбутнє, пам'ятаючи, що кожен з нас може зробити свій внесок у Перемогу. Нехай цей рік принесе нам довгоочікуваний Мир! Бережіть себе і близьких! Підтримуйте один одного!

Висловлюємо щиру подяку нашим Захисникам і Захисницям за можливість жити, навчатися та працювати.

Слава Україні! 

Слава ЗСУ! 

З повагою,

Команда УЦВІГ

Останні Новини

 • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

  На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

  [Докладніше]
 • «Загрози тоталітаризму сьогодні». Публічна лекція

  2 квітня 2024 року відбулася публічна лекція історика Анатолія Подольського, керівника УЦВІГ, у Київському кооперативному інституті бізнеса і права. Тема лекції: «Загрози тоталітаризму сьогодні. Порівняння злочинів нацизму і сучасної російської ідеології у війні проти України».

  [Докладніше]
 • Рекомендації щодо підготовки конкурсних учнівських робіт

  Колеги та колежанки та учасники XXIV Всеукраїнського конкурсу учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського! Команда УЦВІГ підготувала рекомендації та корисні поради, щодо підготовки конкурсних робіт, в одному дописі для зручності.

  [Докладніше]
 • Ковель: життя та загибель єврейської громади

  Ковель: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 101 с.

  [Докладніше]
 • Бюлетень "Уроки Голокосту" № 1 (77), січень–березень, 2024 р

  Шановні колеги! Вийшло друком чергове число інформаційно-педагогічного бюлетеню Українського центру вивчення історії Голокосту "Уроки Голокосту", № 1 (77), січень–березень, 2024 р.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top