Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року!

insidethegatesДорогі друзі й подруги, колеги й колежанки!
Маємо велику честь привітати Вас з усіма новорічними святами! Цей найважчий рік нашої сучасної історії, час повномасштабного вторгнення російського ворога на українську землю, ми пережили разом. УЦВІГ разом з Вами продовжив наукову та освітню діяльність на благо наших колег та учнів.

Ми працювали разом під звуки сирен, під час повітряних тривог, інколи під звуки вибухів, часто без світла та інтернету. Ми разом хвилюємося за наших колег, знайомих та близьких, родичів, які перебувають у зоні бойових дій, на тимчасово окупованих теренах, та тих, які боронять Україну зі зброєю в руках. Ми разом постійно підтримуємо їх, як можемо. Ми разом переживаємо біль втрат.

Завдячуючи Вашому невтомному, незламному бажанню самовдосконалення, ми зустрічалися на онлайн та офлайн заходах, створили нові видання, започаткували професійні розмови про теперішню та минулу війни, збирали свідчення та фіксували історичний і сучасний досвід.
Ми дякуємо Вам, що були поруч цього року. І ми щасливі, що були цей рік разом із Вами 
А наразі найважливіше побажання нам всім в 2023 році - Перемоги над ворогом і миру в Україні! 
Дорогі друзі, ми бажаємо Вам бути разом із рідними в Новому році, мати сили, здоров’я та натхнення, щоб нашими діями наближати Перемогу України!
Слава Силам оборони України!!!
Ми Переможемо! 
З шаною,
Команда УЦВІГ

 

Останні Новини

 • Міжнародний партнерський форум в Меморіалі «Яд Вашем» 13-15 березня, 2023 року

  Український центр вивчення Історії Голокосту є частиною великої та дружньої спільноти державних і громадських організацій, які впроваджують підходи Яд Вашем (Yad Vashem) у дослідницьку, викладацьку, методичну роботу. Міжнародний Партнерський Форум «Moving Forward, Together» (The 2023 Yad Vashem Partner Forum), організований  Мжнародною школою вивчення Голокосту Меморіалу «Яд Вашем», вкотре засвідчив важливість міжнародної співпраці та підтримки, об’єднавши представниць і представників 55 країн. В умовах повномасштабної війни росії проти України учасниці і учасники Форуму висловили щиру підтримку УЦВІГу у боротьбі з дискримінацією та ксенофобією, породженими злочинною війною та порушенням прав людини зі сторони російських окупантів. 

  [Докладніше]
 • Подання робіт на Конкурс «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського

  Шановні колеги та колежанки! На нашу адресу прийшло понад 50 заявок на участь у щорічному конкурсі дослідницьких і творчих робіт «Історія і уроки Голокосту» ім.І.Б.Медвинського. 
  Нагадуємо, що виконані роботи відправляються в електронному!!! і роздрукованому вигляді на адресу Центру до 10 квітня 2023 року включно. Для художніх робіт це означає фото або скан високої якості. Робота вважається отриманою лише після письмового підтвердження про це з боку Організатора. 

  [Докладніше]
 • Друга світова війна на мапі України

  У Національному музеї історії України у Другій світовій війні презентували унікальний та вкрай важливий проєкт- створили електронно-картографічний проєкт «Друга світова на мапі України»

  [Докладніше]
 • Форум часопису "Україна Модерна": "Голокост в Україні"

  Міжнародний інтелектуальний часопис «Україна Модерна» у 2023 році готує спеціальний випуск журналу: «Форум "Голокост в Україні: як (не)пишуть історію злочину".

  [Докладніше]
 • Заходи в рамках міжнародного проєкту «Мережа пам’яті» в краєзнавчому музеї м. Охтирка

  20 лютого у музеї гостинно відкрив свої двері кіноклуб "DOCUпанорама". Глядачами були представники єврейської громади міста, охтирчани. До перегляду було запропоновано фільм "Безголосся" режисерок Анни Малахової та Анни Дорожко, історичний консультант проєкту - Андрій Усач. Цей фільм про Голокост і про культуру пам'яті. Голоси з минулого і сучасного розповідають про події Голокосту в Турці. Це фільм про трагедію євреїв і українців - Праведників світу. Модератор кіноклубу Людмила Міщенко наголосила на важливості збору свідчень, фіксації подій про Голокост на Охтирщині. Фільм не залишив нікого байдужим. Тривало довге обговорення. 

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top