Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Освітній фронт УЦВІГ

insidethegatesМи вирішили поділитися з Вами постами-подяками наших друзів, колег з різних куточків України. Дякуємо Вам дорогі колеги за те, що тримали і тримаєте освітній фронт! Дякуємо, що виховуєте гідних Людей! Разом до перемоги!

Лариса Кравцова (Краматорськ)

Дуже вдячна за пiдтримку та увагу до мене особисто, бо знаходжусь зараз на Донеччинi (м. Краматорськ), організаціям, які це фактично зробили: Меморіальний та освітній комплекс "Будинок Ванзейської конференції", німецький благодійний фонд: Aid Network for Survivors of Nazi Persecution in Ukraine, a також УЦВІГ. Перемоги над ворогом нам скорішої, миру, добра, ангела охоронця.

Учням ми розповiдати про Голокост на теренах Польщi, З. Украiни, в Бабиному Ярi пiд час Другоi свiтовоi вiйни, а тепер це жахiття спостерiгаэмо зараз. Молiмся за наших визволителiв, Дуже вдячнi усiм, хто нас розумiэ та пiдтримуэ.

Владислав Рубленко (Маріуполь)

Шановні друзі!!! Від щирого серця хочу висловити слова подяки за моральну та фінансову підтримку моїх прекрасних друзів, колег і просто гарних людей, які працюють в ГО "Простір толерантності", Український центр вивчення історії Голокосту, Меморіальний та освітній комплекс "Будинок Ванзейської конференції", німецький благодійний фонд: "Aid Network for Survivors of Nazi Persecution in Ukraine". Щиро вдячний за те, що у не легкий для України та Європи час, представники вищезазначених організацій не тільки переживали за мене і за те, як я перебуваю в Маріуполі, чи живий я знаходжуся, але і доклали зусиль для того, щоб знайти кошти для того, щоб допомогти мені жити далі.

Олена Терещенко (Мерефа, Харківська область)

Щиро дякую за підтримку, за теплі слова Вас і Вашої команди УЦВІГ в найскладніші емоційні хвилини. Важко знайти слова,які відобразили б цей спектр почуттів. Маю надію, що ми всі зустрінемося після Перемоги

Лариса Махаріна (Харків)

Щиро дякую за підтримку. Це, навіть, важко оцінити. Пишу і плачу. Пане Анатолію та вся команда УЦВІГ- ви справжні! Переможемо!

Олена Савицька (Вознесенськ, Миколаївська область)

Щиро вдячна, за підтримку УЦВІГу, та всім іншим партнерам! Миру і благополуччя всім!!!!!

Все буде Україна!

Ліля Решетняк (Херсонська область)

Величезна подяка центру та партнерам у підтримці освітян під час війни. Ми переможемо разом!

Катерина Данилова (м. Миколаїв)

Щиро вдячна УЦВІГу, партнерам за моральну та фінансову підтримку. Все буде Україна!

Ельвіна Підгаєцька (Миколаївська область)

Велика подяка УЦВІГу і ВААДу. Дуже важливо в цей час відчувати підтримку від дорогих колег. Ми тримаємося. Україна обов‘язково переможе завдяки нашій єдності і мужності ЗСУ. Нехай Господь Милосердний береже нас усіх

Галина Корнієнко (Черкаси)

Зараз у кожного свій фронт, своя боротьба. І коли ти бачиш Людей, що у цій боротьбі, ще постійно турбуються і думають про інших - це надихає. Я безмежно дякую Українському центру вивчення історії Голокосту за підтримку, за допомогу, за віру у добро, за віру у перемогу. Я завжди буду пам'ятати це добро. Дякую Тетяні Маникіної та сім'ї Гріглевські, за Ваші великі серця! Тепер я точно знаю, що де б я не була, я не залишусь віч-на-віч зі своїми проблемами, у мене є потужна підтримка, мені є куди звернутися, де мене почують на відстані, навіть, якщо я буду мовчати. Така оборона добра не може програти. Така єдність добра переможе будь-яке зло. Миру нам!

Останні Новини

 • Онлайн-дискусія «Допомога під час війни»

  «Мережа допомоги жертвам націонал-соціалістичних злочинів», що створена в Німеччині організовує офлайн та онлайн заходи з 18 по 29 червня. Зокрема, онлайн-дискусія «Допомога під час війни» відбудеться 20 червня, де українські, польські та німецькі колеги поділяться своїм досвідом. Серед учасників дискусії - Анатолій Подольський, вчений та директор Ukrainian Center for Holocaust Studies. Дискусія буде проводитись німецькою та англійською мовами. Організатори вірять, що такі заходи об'єднають людей у підтримці Мережі.

  [Докладніше]
 • ХХІІ-й Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б. Медвинського

  Важливо!!! В цей складний і трагічний час ми раді повідомити, що є в цьому світі події, які навіть війна не в силах скасувати!!!

  28-29 червня 2022 року в онлайн-форматі відбудеться фінальна частина ХХІІ Всеукраїнського конкурсу "Історія і уроки Голокосту" ім. І.Б. Медвинського.

  Бажаємо наснаги, успіхів і натхнення шановним учасникам і учасницям, а також, звісно, шановним членам журі!!!

  [Докладніше]
 • Проєкт «Мережа пам’яті» представляє і розповсюджує книгу-каталог «Масові розстріли. Голокост від Балтійського до Чорного моря, 1941-1944»

  В рамках міжнародного німецько-українського проєкту «Мережа пам’яті» було видано книгу-каталог «Масові розстріли. Голокост від Балтійського до Чорного моря, 1941-1944» Каталог було створено в рамках виставки, організованої фондами «Меморіал убитим євреям Європи» й «Топографія терору». Це потужний результат спільної дослідницької роботи німецьких, українських і білоруських істориків.

  [Докладніше]
 • Меморіальний фонд єврейської культури підтримує українських дослідників

  Меморіальний фонд єврейської культури (MFJC), що сприяє розвитку академічних досліджень з юдаїки та підтримує вчених і лідерів єврейських громад у всьому світі, оголосив про відкриття спеціальної програми підтримки вчених, які займаються дослідженням єврейської історії, які зараз перебувають в Україні. Подавитись на грант можуть тільки персонально дослідники.

  [Докладніше]
 • Відеоконференція для студентів і викладачів країн Азійсько-Тихоокеанського регіону

  12 травня 2022 року керівник УЦВІГ д-р Анатолій Подольський виступив з лекцією, присвяченою українському спротиву під час війни в Україні та російській агресії, що вже триває більше трьох місяців. Це була онлайн-конференція, що проходила у французькому культурному центрі в Токіо. Учасниками такого важливого заходу були близько 200 студентів та учнів старших класів, а також їхні викладачі. Колеги та їхні студенти представляли сім країн Тихоокеанського регіону: Японію, Австралію, Камбоджу, Китай, Південну Корею, Індонезію та В’єтнам.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top