Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Выставка "Анна Франк" в Херсоне

Международная выставка "Анна Франк - урок истории" продолжает путешествовать по Украине. C 23 октября 2006 года жители Херсона получили возможность посетить выставку, которая уже более двух лет реализуется на территории Украины. Выставка будет действовать в помещении Херсонского обласного краеведческого музея (ул. Ленина, 9). 
Организаторами выставки являются: Дом Анны Франк (Нидерланды), Еврейский фонд Украины, Херсонский благотворительный фонд "Хесед Шмуэль", Украинский Центр изучения истории Холокоста. 
Материалы выставки рассказывают о трагедии еврейского народа в годы 2-й Мировой войны и о жизни еврейской девушки Анны Франк. Часть экспозиции посвящена Холокосту украинского еврейства. Она подготовлена учеными Центра изучения Холокоста. 
На торжественном открытии выставки, которое состоялось 23 октября 2006 года в 15 часов в помещении Херсонского обласного краеведческого музея, присутствовали мер города Виктор Сальдо, начальники управления культуры и образования, главный раввин г. Херсона, общественные и политические деятели. На открытии выставки было зачитано приветствие народного депутата Украины и Президента Еврейского Фонда Украины А.Б. Фельдмана. Открытие транслировалось по трем ТВ - каналам. 
Предполагается, что во время работы выставку посетят около 5 тысяч человек. В рамках выставки будут организованы семинары по истории Холокоста и толерантности для учителей истории украинских школ и студентов. 
Выставка "Анна Франк - урок истории" - является попыткой осмысления трагедии Холокоста в Европе, донесения для нынешней молодежи ужасов Катастрофы. Дать понять всем нам, как важно не допустить повторения этой страшной трагедии. 
Выставка в Херсоне будет действовать с 23 октября по 30 ноября 2006 года. 
Пресс-служба ЕФУ
т./факс 279-65-42, 278-77-93

Останні Новини

  • Науково-методичний семінар для освітян у Львові

    15-16 червня ми зустрілися з більше як двадцятьма учасницями та учасниками – переважно вчителями зі Львова – для того, щоб обговорити питання пам'яті про Голокост, інші випадки геноциду на українських теренах та актуальні виклики роботи з цими темами.

    [Докладніше]
  • Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ

    12-13 червня в Києві відбувся науково-методичний франко-український семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності». Його організаторами виступили паризький Меморіал Шоа та київський Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса.

    [Докладніше]
  • Презентуємо навчальні матеріали «Нацистський геноцид ромів на території України 1941-1944 рр.»

    В Україні та в цілому на європейському континенті й досі дуже мало відомо про трагічну історію ромського народу в роки Другої світової війни та злочинів нацистського режиму. Ці навчальні матеріали мають велике значення для повернення історії ромів в історію та культуру сучасної України й відкривають нам трохи світ ромського життя та трагічні події геноциду ромів в роки тієї війни.

    [Докладніше]
  • Виставка “(Не)Дитячі історії” повернулася в Чернівці

    У травні - червні 2024 інтерактивну виставку «(Не)Дитячі історії» знову запросили до себе Чернівці. Цього разу її забажала прийняти в себе Чернівецька гімназія № 17, а ініціаторкою виступила вчителька історії та правознавства Варвара Боднарюк. Учениці та учні 7-9 класів зголосилися бути ведучими виставки й за місяць експонування провели екскурсії для більше як 400 осіб, учениць та учнів своєї школи, інших шкіл міста та навіть мера Чернівців та іноземної делегації з міста Дюссельдорфа (Німеччина) на чолі з мером цього міста.

    [Докладніше]
  • Семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього»

    18-19 травня в м. Києві відбувся семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Він є спільним заходом Інституту ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та Українського центру вивчення історії Голокосту за фінансування Інституту вивчення та викладання Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top