Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Міжнародна освітня подорож: "Перспективи загальноєвропейської культури пам'яті"

Український центр вивчення історії Голокосту запрошує істориків та журналістів взяти участь в міжнародному науковому та освітньому проекті: "Перспективи загальноєвропейської культури пам’яті – Освітня подорож істориків і журналістів в Польщу та Німеччину" Ініціатором цього проекту виступає Міжнародний освітній центр у Дортмунді (IBB Dortmund ) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. 
В проекті беруть участь історики і журналісти з чотирьох країн: Білорусі, Німеччини, Росії, України. Робочі мови: німецька, російська. Освітня подорож відбудеться з 9 по 19 жовтня 2015 року. Останній термін подачі заявки для: 8 серпня 2015 року
Заявку для громадян України можна подати за наступним посиланням: https://goo.gl/4uLImZ Або на сайті Міжнародного освітнього центру: http://www.ibb-d.de/studienreise_erinnerungskultur.html

Останні Новини

 • Коли залишається лише пам’ять. Життя та загибель єврейської громади Дружківки

  Коли залишається лише пам’ять. Життя та загибель єврейської громади Дружківки / Наталія Дерев’янко. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 144 с.

  [Докладніше]
 • Виставка "(Не)Дитячі історії" у Львові

  Протягом другої половини листопада-початку грудня 2023 року виставка УЦВІГу «(Не) дитячі історії» відкрита для екскурсій у Львові, в поліграфічному коледжі. Студентки Львівського поліграфічного фахового коледжу УАД вже провели свої перші екскурсії, заняття та рефлексії. Триває знайомство з історіями дітей та молодих людей (євреїв, ромів та українців), які проживали переважно на окупованих теренах України під час Другої світової війни, історіями сучасних підлітків та молодих людей.

  [Докладніше]
 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top