Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії

Освітня подорож до Меморіального музею у Белжеці

Український центр вивчення історії Голокосту у співпраці з Меморіальним музеєм у Белжеці та за фінансової підтримки Американського єврейського комітету і Клеймс Конференс організували 15 - 21 березня 2007 р. у Польщі освітній семінар для українських вчителів та студентів. Основною метою семінару було відвідати музей на території одного з колишніх нацистських таборів смерті, котрий часто лишається поза рамками меморіальних подорожей до Польщі та котрий відкрився для відвідування після перебудови у червні 2004. Мова йде про Меморіальний музей у Белжеці.
Семінар розпочався у Львові з відвідання історичних для місцевої єврейської громади місць, а також кількох контекстуальних лекцій на теми єврейської історії Львова. Далі було відвідання Замостя та Белжеця, Собібора, Любліна, Майданека. Відвідання місць та меморіалів змінювалося лекціями та обговореннями питань історії та пам'яті про події Голокосту під часі війни і тепер. 
Особливо запам'яталася участь у меморіальній церемонії на території музейного комплексу Белжеця до річниці початку функціонування табору смерті та депортацій до нього Галицьких євреїв.
Вольфганг Вурт, волонтер Геденкдінст

Останні Новини

Дивитися всі

Top