Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Презентація історичних прогулянок: Житомир, Київ, Острог

insidethegatesПов’яжіть історію, місто, відеосвідчення та методику «рівний-рівному»
Як? Ділимось покроковим описом трьох інтерактивних екскурсій IWalk у трьох містах: Житомир, Київ, Острог. Уроки представлені на сайті

 • Коли: 14 вересня, 17:00
 • Хто: автори історичних прогулянок Тетяна Гущук, Мирослав Грінберг та Катерина Осипчук. Модерує Ульяна Устінова.
 • Реєстрація: посилання в першому коментарі

Що таке Iwalk?
IWalk – це інтерактивна освітня програма, яка поєднує відвідування місця пам’яті Голокосту з фрагментами свідчень очевидців.

Відеофрагменти відібрано зі свідчень з Архіву візуальної історії Фонду Шоа. Ці свідчення разом з фотографіями, документами, картами та іншими першоджерелами розміщені на сайті. Вони розповідають історію, яка поєднує минулі події з теперішнім виглядом місцевості, таким чином абстрактна політична історія перетворюється на спільноту індивідуальних людських доль.

Про що поговоримо на вебінарі?

 •  методика використання готових історичних прогулянок
 • презентація трьох екскурсій від авторів: Тетяни Гущук, Катерини Осипчук, Мирослава Грінберга
 • технологія створення освітньої історичної прогулянки
 •  презентація сайту, де ви можете самостійно пройти історични прогулянки з учнями

Проєкт реалізується в Україні ГО «Київський освітній центр «Простір толерантності» та Ukrainian Center for Holocaust Studies за підтримки фонду EVZ Foundation

Останні Новини

 • «Вивчення історії трагедії Голокосту в ПАУ: актуальність, можливості та виклики»

  2 травня 2024 року у Пенітенціарній академії України у Чернігові відбувся круглий стіл «Вивчення історії трагедії Голокосту в ПАУ: актуальність, можливості та виклики», до якого доєднались науковці та здобувачі вищої освіти ПАУ, директор Українського центру вивчення історії Голокосту, кандидат історичних наук Анатолій Подольський; голова єврейської громади Чернігова Олександр Чеван; представниця єврейського музею у Кракові Вікторія Мудрицька .

  [Докладніше]
 • «Сучасна російсько-українська війна як конфлікт цінностей та ідеологій».

  2 травня 2024 р. в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса відбулася VI панельна дискусія „Сучасна російсько-українська війна як конфлікт цінностей та ідеологій”. Організаторами заходу були Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, Національна академія Служби безпеки України, Інститут історії України НАН України, Інститут філософії імені Г. С. Сковороди НАН України.

  [Докладніше]
 • Рава-Руська: життя та загибель єврейської громади

  Рава-Руська: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 94 с.

  [Докладніше]
 • Відкрита лекція у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди

  25 квітня 2024 року відбудеться відкрита лекція (онлайн) Анатолія Подольського у навчально-методичному центрі факультету історії і права ХНПУ ім. Г.С. Сковороди на тему «Загрози тоталітаризму сьогодні. Теоретичні та методологічні аспекти»

  [Докладніше]
 • Банальність зла: від Аушвіцу до Маріуполя

  На каналі «10 запитань історику» з’явилось інтерв’ю щодо історії табору смерті Аушвіц, який став беззаперечним символом злочинів нацистів у Другій світовій війні. Це історія того, як одні люди (зокрема освічені та, здавалося би, психічно здорові) вбивали інших людей в масштабах і системності, невідомих раніше. «Банальність зла» полягала в тому, що чеснота відданості перетворила бюрократів на заповзятих виконавців геноциду.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top