Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Презентація історичних прогулянок: Житомир, Київ, Острог

insidethegatesПов’яжіть історію, місто, відеосвідчення та методику «рівний-рівному»
Як? Ділимось покроковим описом трьох інтерактивних екскурсій IWalk у трьох містах: Житомир, Київ, Острог. Уроки представлені на сайті

  • Коли: 14 вересня, 17:00
  • Хто: автори історичних прогулянок Тетяна Гущук, Мирослав Грінберг та Катерина Осипчук. Модерує Ульяна Устінова.
  • Реєстрація: посилання в першому коментарі

Що таке Iwalk?
IWalk – це інтерактивна освітня програма, яка поєднує відвідування місця пам’яті Голокосту з фрагментами свідчень очевидців.

Відеофрагменти відібрано зі свідчень з Архіву візуальної історії Фонду Шоа. Ці свідчення разом з фотографіями, документами, картами та іншими першоджерелами розміщені на сайті. Вони розповідають історію, яка поєднує минулі події з теперішнім виглядом місцевості, таким чином абстрактна політична історія перетворюється на спільноту індивідуальних людських доль.

Про що поговоримо на вебінарі?

  •  методика використання готових історичних прогулянок
  • презентація трьох екскурсій від авторів: Тетяни Гущук, Катерини Осипчук, Мирослава Грінберга
  • технологія створення освітньої історичної прогулянки
  •  презентація сайту, де ви можете самостійно пройти історични прогулянки з учнями

Проєкт реалізується в Україні ГО «Київський освітній центр «Простір толерантності» та Ukrainian Center for Holocaust Studies за підтримки фонду EVZ Foundation

Останні Новини

  • Науково-методичний семінар для освітян у Львові

    15-16 червня ми зустрілися з більше як двадцятьма учасницями та учасниками – переважно вчителями зі Львова – для того, щоб обговорити питання пам'яті про Голокост, інші випадки геноциду на українських теренах та актуальні виклики роботи з цими темами.

    [Докладніше]
  • Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ

    12-13 червня в Києві відбувся науково-методичний франко-український семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності». Його організаторами виступили паризький Меморіал Шоа та київський Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса.

    [Докладніше]
  • Презентуємо навчальні матеріали «Нацистський геноцид ромів на території України 1941-1944 рр.»

    В Україні та в цілому на європейському континенті й досі дуже мало відомо про трагічну історію ромського народу в роки Другої світової війни та злочинів нацистського режиму. Ці навчальні матеріали мають велике значення для повернення історії ромів в історію та культуру сучасної України й відкривають нам трохи світ ромського життя та трагічні події геноциду ромів в роки тієї війни.

    [Докладніше]
  • Виставка “(Не)Дитячі історії” повернулася в Чернівці

    У травні - червні 2024 інтерактивну виставку «(Не)Дитячі історії» знову запросили до себе Чернівці. Цього разу її забажала прийняти в себе Чернівецька гімназія № 17, а ініціаторкою виступила вчителька історії та правознавства Варвара Боднарюк. Учениці та учні 7-9 класів зголосилися бути ведучими виставки й за місяць експонування провели екскурсії для більше як 400 осіб, учениць та учнів своєї школи, інших шкіл міста та навіть мера Чернівців та іноземної делегації з міста Дюссельдорфа (Німеччина) на чолі з мером цього міста.

    [Докладніше]
  • Семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього»

    18-19 травня в м. Києві відбувся семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Він є спільним заходом Інституту ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та Українського центру вивчення історії Голокосту за фінансування Інституту вивчення та викладання Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top