Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Презентація історичних прогулянок: Житомир, Київ, Острог

insidethegatesПов’яжіть історію, місто, відеосвідчення та методику «рівний-рівному»
Як? Ділимось покроковим описом трьох інтерактивних екскурсій IWalk у трьох містах: Житомир, Київ, Острог. Уроки представлені на сайті

 • Коли: 14 вересня, 17:00
 • Хто: автори історичних прогулянок Тетяна Гущук, Мирослав Грінберг та Катерина Осипчук. Модерує Ульяна Устінова.
 • Реєстрація: посилання в першому коментарі

Що таке Iwalk?
IWalk – це інтерактивна освітня програма, яка поєднує відвідування місця пам’яті Голокосту з фрагментами свідчень очевидців.

Відеофрагменти відібрано зі свідчень з Архіву візуальної історії Фонду Шоа. Ці свідчення разом з фотографіями, документами, картами та іншими першоджерелами розміщені на сайті. Вони розповідають історію, яка поєднує минулі події з теперішнім виглядом місцевості, таким чином абстрактна політична історія перетворюється на спільноту індивідуальних людських доль.

Про що поговоримо на вебінарі?

 •  методика використання готових історичних прогулянок
 • презентація трьох екскурсій від авторів: Тетяни Гущук, Катерини Осипчук, Мирослава Грінберга
 • технологія створення освітньої історичної прогулянки
 •  презентація сайту, де ви можете самостійно пройти історични прогулянки з учнями

Проєкт реалізується в Україні ГО «Київський освітній центр «Простір толерантності» та Ukrainian Center for Holocaust Studies за підтримки фонду EVZ Foundation

Останні Новини

 • Коли залишається лише пам’ять. Життя та загибель єврейської громади Дружківки

  Коли залишається лише пам’ять. Життя та загибель єврейської громади Дружківки / Наталія Дерев’янко. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 144 с.

  [Докладніше]
 • Виставка "(Не)Дитячі історії" у Львові

  Протягом другої половини листопада-початку грудня 2023 року виставка УЦВІГу «(Не) дитячі історії» відкрита для екскурсій у Львові, в поліграфічному коледжі. Студентки Львівського поліграфічного фахового коледжу УАД вже провели свої перші екскурсії, заняття та рефлексії. Триває знайомство з історіями дітей та молодих людей (євреїв, ромів та українців), які проживали переважно на окупованих теренах України під час Другої світової війни, історіями сучасних підлітків та молодих людей.

  [Докладніше]
 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top