Проект "Документация и увековечение имен евреев, погибших во время Катастрофы на оккупированных территориях бывшего СССР"
Мемориал "Яд Вашем" (Иерусалим, Израиль) осуществляет проект "Документация и увековечение имен евреев, погибших во время Катастрофы на оккупированных территориях бывшего СССР". "Яд Вашем" разработал специальную программу по увековечению имен евреев, убитых на оккупированных территориях бывшего СССР. Проект реализуется в Украине, России, Молдове, Беларуси, Литве, Латвии, Эстонии, Израиле и везде, где проживают евреи - выходцы из бывшего Советского Союза. Со времени начала проекта при помощи и сотрудничестве еврейских организаций и волонтеров восстановлено около полумиллиона имен евреев, погибших в годы Катастрофы. Сообщите о Ваших погибших родных и близких, друзьях и знакомых
Останні Новини
-
Нова рубрика #ІсторіяФото у соціальній мережі
Український центр вивчення історії Голокосту відкрив на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook нову рубрику “Історія_Фото” де ми нагадуємо випускникам проєктів Центру про важливі та яскраві моменти нашої наукової та педагогічної діяльності та збираємо відгуки, рефлексії та спогади учасників цих проєктів різних років.
[Докладніше] -
Райгород і Соболівка: життя та загибель єврейських громад
Райгород і Соболівка: життя та загибель єврейських громад / Наталія Дерев'янко. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 137 с.
[Докладніше] -
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!
Друзі, колеги та колежанки! З Днем Незалежності України!
Це свято завжди було для нас символом гордості, єдності та свободи. Але сьогодні, коли наша країна проходить через один із найскладніших періодів у сучасній історії, це свято набуло ще більшого значення. Ціна, яку ми платимо за наше прагнення жити гідно в єдиній, незалежній та успішній європейській державі, є надзвичайно високою.
[Докладніше] -
Семінар-школа “Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять”, 2024
Український центр вивчення історії Голокосту в співпраці з Меморіалом «Яд Вашем» (Єрусалим) провів щорічний семінар-школу «Історія Голокосту в Україні: вивчення, викладання, пам'ять».
[Докладніше] -
Презентація проєкту «Биківня, Бабин Яр, Буча — між масакрою та пам'яттю про неї».
5 серпня 2024 року відбулася онлайн презентація наукового проєкту «Биківня, Бабин Яр, Буча — між масакрою та пам'яттю про неї». Проєкт буде зосереджено на дослідженнях про злочини комунізму, нацизму і рашизму в Україні.
[Докладніше]