Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Проект “Захистимо пам’ять”/ “Мережа пам’яті” готується до нового етапу

Ми радіємо продовженню проекту «Захистимо пам’ять» у новому форматі та хочемо поділитися з Вами інформацією від команди проекту, частиною котрої УЦВІГ є вже багато років!

На новому етапі проекту (2021-2023 роки) ми вирішили реагувати на місцеву ініціативу і, спираючись саме на неї, обрати нові місця для проекту. Заповнення цієї анкети – перший крок, щоби долучити Ваше місто, містечко, ОТГ чи село до проекту “Захистимо пам’ять” (з 2020 року “Мережа пам’яті”).

Посилання з детальною інформацією про проект є в анкеті.

Заповнену анкету та супутні документи потрібно надіслати електронною поштою на адресу Українського центру вивчення історії Голокосту до 3 серпня 2020 року.

Освітні заходи проекту «Захистимо пам’ять» / «Мережа пам’яті» у 2020 році розпочнуться, щойно це стане можливим. Наразі ми думаємо над формами дистанційного спілкування та сподіваємося, що скоро зможемо побачити всіх учасників проекту онлайн, а згодом і особисто.

[Детальніше]

Останні Новини

 • Коли залишається лише пам’ять. Життя та загибель єврейської громади Дружківки

  Коли залишається лише пам’ять. Життя та загибель єврейської громади Дружківки / Наталія Дерев’янко. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 144 с.

  [Докладніше]
 • Виставка "(Не)Дитячі історії" у Львові

  Протягом другої половини листопада-початку грудня 2023 року виставка УЦВІГу «(Не) дитячі історії» відкрита для екскурсій у Львові, в поліграфічному коледжі. Студентки Львівського поліграфічного фахового коледжу УАД вже провели свої перші екскурсії, заняття та рефлексії. Триває знайомство з історіями дітей та молодих людей (євреїв, ромів та українців), які проживали переважно на окупованих теренах України під час Другої світової війни, історіями сучасних підлітків та молодих людей.

  [Докладніше]
 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top