Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Шановні друзі та партнери!

insidethegates

Вітаємо вас з найбільшим національним святом – Днем Незалежності України!

Сьогодні ми святкуємо не лише нашу національну самостійність, а й виражаємо повну підтримку та вдячність нашим Героям, які стоять на захисті нашої незалежності в цей важкий період. На передовій за наше право визначати власний шлях розвитку стоять наші військові, добровольці, медики, волонтери – всі ті, хто віддає свою силу, мужність і життя, щоб Україна жила вільно та мирно. Ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних, що віддали своє життя за суверенність України.

Нині, коли ми відстоюємо нашу свободу та суверенітет від агресора, долаючи випробування, наша об'єднана воля набуває особливого значення. Ми пишаємося силою та стійкістю нашого народу, який показав свою рішучість та єдність в обличчі виклику, який постав перед нами.

Сьогодні ми разом святкуємо не лише нашу незалежність, а й надзвичайну силу духу, що допомагає нам подолати будь-які труднощі. Нехай ця духовна сила завжди буде нашою опорою і натхненням.

Нехай наша незалежна Україна росте й розвивається, будуючи сильне та щасливе суспільство на засадах демократії, прав людини та взаєморозуміння. Нехай наша країна завжди залишається джерелом гордості для нас та наших нащадків.

Ми переможемо!

З найкращими побажаннями, команда УЦВІГ💙💛

Останні Новини

 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
 • «Музеї: Переосмислення». Початок проєкту

  17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.

  [Докладніше]
 • Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель

  Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top