Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього»

insidethegates18-19 травня в м. Києві відбувся семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Він є спільним заходом Інституту ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та Українського центру вивчення історії Голокосту за фінансування Інституту вивчення та викладання Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель.

Учасниці та учасники з різних куточків України, з різним життєвим і професійним досвідом, з різними ідеями та думками, обговорювали важливі питання минулого, сьогодення і майбутнього, разом та індивідуально кожен для себе розробляли план дій.

За цей короткий час ми встигли: під час групової роботи проаналізувати нові методи, підходи, виклики до навчання про історію Голокосту та права людини в контексті війни, що триває; більше дізнатися про міждисциплінарний підхід до навчання про Голокост, права людини та міжкультурної освіти; ознайомитися з методичним виданням «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього»; обмінятися ідеями проєктів.

Тема людської гідності й прав людини завжди залишається важливою, особливо в сучасних умовах, коли в учнів та учениць з'являється все більше запитань щодо порушень прав людини. Учасники також підкреслили актуальність практикумів про історію, культуру й спадщину українських євреїв, історію Голокосту на українських теренах в європейському контексті; нікого не залишило байдужим обговорення вшанування пам’яті про Голокост сьогодні, історичні паралелі та актуальність комеморації.

Хоча програма і була дуже насичена, протягом двох днів час пройшов непомітно. Кожна і кожен відзначили, що змогли взяти в роботу багато корисних матеріалів та ідей для подальшої професійної діяльності.

Ми дякуємо учасникам за активну участь та небайдужість!

Фотоальбом

Останні Новини

Дивитися всі

Top