Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

Термін подання робіт на Конкурс подовжено до 31 травня 2022 року

insidethegatesШановні колеги і коліжанки!!! 10 квітня 2022 сплив термін подачі робіт на Всеукраїнський конкурс "Історія і уроки Голокосту" ім. І.Б.Медвинського. Ми щиро вдячні всім учням і керівникам, які вчасно надіслали свої роботи! Ви - наші герої, адже, попри воєнний стан, довели, що цінності, культура і освіченість - це ті риси, які роблять українців Нацією з великої літери!

Проте ми отримуємо листи від колег з проханням подовжити термін подання робіт. Зважаючи на те, що провести вчасно фінальну частину Конкурсу поки не вбачається можливим (на превеликий жаль, наша улюблена Пуща Водиця наразі замінована російськими злочинцями), ми вирішили продовжити термін подання робіт до 31 травня 2022.

Чекаємо з нетерпінням на ваші роботи!!!

П.С. Роботи надсилайте ЛИШЕ в електронному вигляді!!! Роздруковані роботи ви зможете надати пізніше, під час проведення фінальної частини!

Найшвидшої нам ПЕРЕМОГИ!!!

З повагою, команда УЦВІГ.

Останні Новини

 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
 • «Музеї: Переосмислення». Початок проєкту

  17-19 листопада 2023 року в Києві відбувся семінар в рамках проєкту «Музеї: Переосмислення». Протягом трьох днів учасники обмінювалися досвідом, обирали стратегії та інструменти для реалізації новаторських ідей, підтримували один одного та знаходили шляхи спільного розвитку. Важливою частиною семінару стали дискусії щодо переосмислення роботи в умовах війни росії проти України та практичне заняття про травмачутливий підхід, зокрема у сфері виставок, заходів, шкільних проєктів.

  [Докладніше]
 • Нове видання у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель

  Вчимося з минулого — діємо заради майбутнього. Міждисциплінарний підхід до освіти про Голокост, права людини та міжкультурної освіти / Оана Нестіан-Санду ; пер. з англ. Катерина Малишевська. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 100 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top