Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

«Уроки та наслідки Голокосту». XIII міжнародна конференція,

Оголошується прийом заявок на участь у ХІІІ міжнародній конференції, що її кожні два роки проводить Фундація з викладання Голокосту при Атлантичному університеті Флориди (США). Конференція складається з двох пленарних засідань, трьох круглих столів, кількох сесій та обговорень, що присвячуються актуальним аспектам та нещодавнім новим здобуткам в галузі вивчення історії Голокосту та передбачають аналіз напрямів для подальшого руху у дослідженні цієї теми. 
       Запрошуємо зацікавлених істориків та представників інших дисциплін надсилати заявки у вигляді тез для участі в конференції. Остання дата подачі заявок – 16 грудня 2013 р. Кожна сесія складатиметься з трьох доповідей та виступу коментатора, хоча можливі інші формати. Заявки мають містити назву доповіді та її стислий опис (до 300 слів), а також наукову біографію автора (1-2 стор.), включаючи місце роботи та контактні дані. Інтерактивні сесії будуть зосереджені на окремих темах, підходах або джерелах. Заявки на проведення колективних сесій мають містити короткий опис та мету сесії, разом з прізвищами учасників, їх місцем роботи та контактними даними головуючого сесії. Розглядатимуться також заявки на індивідуальні виступи. 
       Організатори також мають намір спробувати новий формат шляхом проведення трьох сесій із заздалегідь розісланими доповідями. Подробиці про це ми повідомимо навесні 2014 р. Прохання надсилати заявки на дві адреси одночасно: професору Олександрі Гарбаріні (Professor Alexandra Garbarini, Williams College, Alexandra.Garbarini@williams.edu), та професору Полу Б. Джекоту (Professor Paul B. Jaskot, DePaul University, pjaskot@depaul.edu). Про результати буде повідомлено до 31 січня 2014 р
       Учасники конференції мають сплатити невеликий реєстраційний внесок. Фундація з вивчення Голокосту забезпечує фінансову допомогу учасникам на відшкодування витрат, пов’язаних з проїздом на конференцію. Пов’язані з цим заявки прохання надсилати на адресу Фундації президенту Теодору Цеву Вайсу (President Theodore Zev Weiss, HEF3@aol.com). 
       Ми сподіваємося зібрати фахівців з багатьох галузей та дисциплін, та звертаємося до потенційних учасників з закликом розпочати думати про можливості проведення спільних сесій, надання тез доповідей, або проведення інтерактивних семінарів. Чекаємо на Вас у Флориді!

Останні Новини

  • Науково-методичний семінар для освітян у Львові

    15-16 червня ми зустрілися з більше як двадцятьма учасницями та учасниками – переважно вчителями зі Львова – для того, щоб обговорити питання пам'яті про Голокост, інші випадки геноциду на українських теренах та актуальні виклики роботи з цими темами.

    [Докладніше]
  • Семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності», Київ

    12-13 червня в Києві відбувся науково-методичний франко-український семінар «Історія геноцидів в Україні: вивчення досвіду та виклики сучасності». Його організаторами виступили паризький Меморіал Шоа та київський Український центр вивчення історії Голокосту за підтримки Інституту політичних та етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса.

    [Докладніше]
  • Презентуємо навчальні матеріали «Нацистський геноцид ромів на території України 1941-1944 рр.»

    В Україні та в цілому на європейському континенті й досі дуже мало відомо про трагічну історію ромського народу в роки Другої світової війни та злочинів нацистського режиму. Ці навчальні матеріали мають велике значення для повернення історії ромів в історію та культуру сучасної України й відкривають нам трохи світ ромського життя та трагічні події геноциду ромів в роки тієї війни.

    [Докладніше]
  • Виставка “(Не)Дитячі історії” повернулася в Чернівці

    У травні - червні 2024 інтерактивну виставку «(Не)Дитячі історії» знову запросили до себе Чернівці. Цього разу її забажала прийняти в себе Чернівецька гімназія № 17, а ініціаторкою виступила вчителька історії та правознавства Варвара Боднарюк. Учениці та учні 7-9 класів зголосилися бути ведучими виставки й за місяць експонування провели екскурсії для більше як 400 осіб, учениць та учнів своєї школи, інших шкіл міста та навіть мера Чернівців та іноземної делегації з міста Дюссельдорфа (Німеччина) на чолі з мером цього міста.

    [Докладніше]
  • Семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього»

    18-19 травня в м. Києві відбувся семінар «Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього». Він є спільним заходом Інституту ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute, New York) та Українського центру вивчення історії Голокосту за фінансування Інституту вивчення та викладання Голокосту і прав людини ім. Ольги Ленгель.

    [Докладніше]
Дивитися всі

Top