Головна

Головна Графік заходів Увічнення пам'яті Геноцид Ромів Бабин Яр (Не)Дитячі історії Камені спотикання

«Уроки та наслідки Голокосту». XIII міжнародна конференція,

Оголошується прийом заявок на участь у ХІІІ міжнародній конференції, що її кожні два роки проводить Фундація з викладання Голокосту при Атлантичному університеті Флориди (США). Конференція складається з двох пленарних засідань, трьох круглих столів, кількох сесій та обговорень, що присвячуються актуальним аспектам та нещодавнім новим здобуткам в галузі вивчення історії Голокосту та передбачають аналіз напрямів для подальшого руху у дослідженні цієї теми. 
       Запрошуємо зацікавлених істориків та представників інших дисциплін надсилати заявки у вигляді тез для участі в конференції. Остання дата подачі заявок – 16 грудня 2013 р. Кожна сесія складатиметься з трьох доповідей та виступу коментатора, хоча можливі інші формати. Заявки мають містити назву доповіді та її стислий опис (до 300 слів), а також наукову біографію автора (1-2 стор.), включаючи місце роботи та контактні дані. Інтерактивні сесії будуть зосереджені на окремих темах, підходах або джерелах. Заявки на проведення колективних сесій мають містити короткий опис та мету сесії, разом з прізвищами учасників, їх місцем роботи та контактними даними головуючого сесії. Розглядатимуться також заявки на індивідуальні виступи. 
       Організатори також мають намір спробувати новий формат шляхом проведення трьох сесій із заздалегідь розісланими доповідями. Подробиці про це ми повідомимо навесні 2014 р. Прохання надсилати заявки на дві адреси одночасно: професору Олександрі Гарбаріні (Professor Alexandra Garbarini, Williams College, Alexandra.Garbarini@williams.edu), та професору Полу Б. Джекоту (Professor Paul B. Jaskot, DePaul University, pjaskot@depaul.edu). Про результати буде повідомлено до 31 січня 2014 р
       Учасники конференції мають сплатити невеликий реєстраційний внесок. Фундація з вивчення Голокосту забезпечує фінансову допомогу учасникам на відшкодування витрат, пов’язаних з проїздом на конференцію. Пов’язані з цим заявки прохання надсилати на адресу Фундації президенту Теодору Цеву Вайсу (President Theodore Zev Weiss, HEF3@aol.com). 
       Ми сподіваємося зібрати фахівців з багатьох галузей та дисциплін, та звертаємося до потенційних учасників з закликом розпочати думати про можливості проведення спільних сесій, надання тез доповідей, або проведення інтерактивних семінарів. Чекаємо на Вас у Флориді!

Останні Новини

 • Коли залишається лише пам’ять. Життя та загибель єврейської громади Дружківки

  Коли залишається лише пам’ять. Життя та загибель єврейської громади Дружківки / Наталія Дерев’янко. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 144 с.

  [Докладніше]
 • Виставка "(Не)Дитячі історії" у Львові

  Протягом другої половини листопада-початку грудня 2023 року виставка УЦВІГу «(Не) дитячі історії» відкрита для екскурсій у Львові, в поліграфічному коледжі. Студентки Львівського поліграфічного фахового коледжу УАД вже провели свої перші екскурсії, заняття та рефлексії. Триває знайомство з історіями дітей та молодих людей (євреїв, ромів та українців), які проживали переважно на окупованих теренах України під час Другої світової війни, історіями сучасних підлітків та молодих людей.

  [Докладніше]
 • До 90-ї річниці вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні

  25 листопада 2023, день коли вся країна відзначала 90-і роковини вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, з інтерв’ю на ТРК «Київ», присвяченому цим найтрагічнішим  подіям минулого століття в сучасній історії України, виступив керівник УЦВІГу, кандидат історичних наук, Анатолій Подольський.

  [Докладніше]
 • Новини виставки (Не)дитячі історії

  Завдяки зацікавленості наших колег з різних куточків України виставка (Не)дитячі історії продовжує подорожувати по навчальних закладах. 17 листопада завершилося експонування в Полтаві, де гідами виступили учениці та учні Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради.

  [Докладніше]
 • Острожець: життя та загибель єврейської громади

  Острожець: життя та загибель єврейської громади / Петро Долганов. — Київ : Український центр вивчення історії Голокосту, 2023. — 90 с.

  [Докладніше]
Дивитися всі

Top